Wpis z mikrobloga

@Krzemien: O #!$%@?, kolejny pelikan który łyknął propagandę Moskalów.

http://wyborcza.pl/1,75477,18897637,moskwa-najwieksze-muzulmanskie-miasto-europy-ma-nowy-meczet.html?disableRedirects=true

Czytaj i ucz się, może nie jest za późno. Ruscy mają o wiele większy problem z "czarnymi" (bo tak ich nazywają Moskale) niż Francja czy GB. Ale żeby to wiedzieć, to trzeba śledzić nie tylko kwejki czy wypoczan, ale również inne źródła. Pozdrawiam.
@demagog: ponieważ masz straszny ból dupy to ci wyjaśnię: wiem doskonale, że w Rosji żyją muzułmanie, ale są to muzułmanie zintegrowani ze społeczeństwem, tak jak Tatarzy żyjący w Polsce. To zupełnie inna grupa muzułmanów, odmienna od kozojebców z marzeniami o szariacie ciągnących do Europy z krajów w 100% muzułmańskich. Skoro już to wiesz to usuń konto.
@Krzemien: xd Masz na myśli tych muzułmanów z Czeczenii i Dagestanu?

Jeszcze parę lat temu, kiedy nie byłeś nawet w planach największe ataki terrorystyczne w Europie odbyły się w Rosji. W Biesłanie (2004) i w teatrze na Dubrowce (2002). Pewnie teraz przytoczysz argument o niekompetencji ruskich specjalsów, ja jednak myślę, że ich akcje i tak uratowały grono zakładników. Popytaj rodziców, sprawdź sobie wiki, dokształć się i nie rób kurtyzany z logiki.