Wpis z mikrobloga

Boli mnie jak się Fazowski zaczął zaraz na FB tłumaczyć, że to co napisał zrobił pod wpływem emocji i nie dosłownie ale mniej więcej wyszło tak, że następnym razem przemyśli zanim wrzuci taki wpis bo dużo ludzi się oburzyło, że jego wpis był przesiąknięty nienawiścią.

Dla mnie to on nie miał z czego się tłumaczyć, napisał co napisał zrobił to pod wpływem własnych przeżyć z doświadczenia, które nabył chwilę wcześniej. Miał prawo się #!$%@?ć, tak samo jak miał prawo o tym napisać. No przecież nie możemy iść w tą stronę gdzie będzie się nam jeszcze dyktowało słowa, których możemy użyć w wypowiedzi.

To co opisał dla mnie było oburzające ale nie ze względu na sam wpis ale właśnie na zachowanie ludzi o których pisał. Ludzie oburzyli się, że powiedział to co myślał w danej chwili. Czyli jak to #!$%@? jest teraz? nie wolno myśleć w oparciu o dane przeżycia inaczej niż ktoś ci narzuci? To, że pisał o transach #!$%@?ących penisami, zatłoczonych pociągach, śmierdzących ludziach, rzekach wypełnionych śmieciami oraz tubylcach bezproblemowo opróżniających zawartość jelit gdzie popadnie i jak popadnie, to nie jest oburzające?

Chwilę wcześniej był w krajach islamskich i nie rzucał mięsem a jako człowiek, który jak sam o sobie mówi "zawsze skręca w prawo", nie był wystarczająco obiektywny? Był do #!$%@? nędzy, nie zamykajcie gęby ludziom którzy chcą wyrazić własne poparte FAKTAMI zdanie, bo nikt mi nie powie, że to co napisał wyssał z palca. Z resztą dodał, że w Indiach miejsca nastawione na turystykę są bardziej ucywilizowane ale i tak daleko im do naszego standardu natomiast prowincja to bród smród i tabuny tubylców.

Co do ludzi którzy twierdzą, że tam wcale tak źle nie jest to odnoszę wrażenie, że są trochę takimi starymi babami z czterdziestką kotów, wszystko zasrane, wszystko obszczane ale się już człowiek tak przyzwyczaił, że nawet smrodu nie czuje i jest mu dobrze.

Napisał to napisał po co drążyć, może ma jakieś przebicie opiniotwórcze bo ma duży odbiór ale to co teraz wyprawiają wojownicy poprawności politycznej to już sam Orwell nie wymyślił. Prawda jaka by nie była musi być zgodna z pewną doktryną ergo nie wolno ci mówić jak jest, jeśli jest źle. I Faza padł tego ofiarą. Brawo.

#wolnoscslowa #przezswiatnafazie #indie #facebook