Wpis z mikrobloga

TLDR:


Elo mireczki,
Chciałbym wam przedstawić mój nowy projekt, dla którego aż założyłem nowe konto (nie, nie zamierzam go usuwać).
Nie mogłem znaleźć kanału na naszym pięknym #polskiyoutube skupiającym się na recenzowaniu gierek mniej lub bardziej niezależnych. Nigdy nie kręciły mnie letspleje, a czułem, że chciałbym pogadać o gierkach, które mają więcej do zaoferowania niż obecne tytuły AAA. Dodatkowo mam okazję poprawić swoją dykcję i umiejętności "montażu" wideo więc chyba same pozytywy z tego wynikną, a jak komuś to się spodoba i czasem wpadnie coś obejrzeć to już będę wniebowzięty :D

Teraz prośba moja od was byście rzucili okiem na to co stworzyłem i zalali mnie krytyką (ale tą pozytywną także!), a ja w zamian robię dla was małe #rozdajo #rozdajosteam

Najpierw link do filmiku:
https://youtu.be/Ey0VHA08XW0

A teraz rozdajo:
Ogółem mam do rozdania 19 gierek na steam, w tym GTA: VC i COD: Black Ops. Call Of Duty będzie dla jednego z plusujących, natomiast GTA trafi do najlepszego komentarza pod tym postem (odnośnie filmiku żeby nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Jednak kolejne 17 gierek gorszego sortu zostanie wylosowane wśród plusujących na następującej zasadzie:
- jeżeli filmik przekroczy 1000 wyświetleń dodaje pierwszą z brzegu grę
- co 100 wyświetleń dodaje jeden kluczyk (czyli 17 kluczyków przy 2600 wyświetleniach co raczej się nie wydarzy, ale to nic kluczyki zostaną na potem)

Dodatkowo resztę materiałów będę wrzucał pod tagiem #indiedegustator więc jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam będzie mi bardzo miło (oczywiście na jutubie też możecie zostawić subskrypcję ʕʔ)

PS Wylosowało zielony kolor przy rejestracji więc wszystkie zielonki starsze od tego postu mogą brać udział w rozdajo, niech stracę!
  • 24
  • Odpowiedz
@IndieDegustator: Masz suba. Filmik nawet spoko, poza tym brzmisz jak mój kumpel co potwierdzili inni koledzy który podesłałem twój filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten tycoon jakoś średnio mnie interesuje, ale przypomniałeś mi o game dev tycoon za co dzięki.

Czekam na więcej
  • Odpowiedz
Dobra nie ma co czekać do rana.
Dzięki wielkie za sprawdzenie materiału (600 wyświetleń z czego 80% to kliki z wykopu, cieszę się niesamowicie ).
Takie moje szczęście w nieszczęściu, że większość uwag wypisał @Szarozielony i wiem na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania kolejnego materiału (który nie pojawi się wcześniej niż w sobotę). Tak więc dla niego leci GTA: Vice City, a z plusujących mirkorandom wyłoniło
  • Odpowiedz