Wpis z mikrobloga

Witam mireczki,

chciałbym tutaj opisać swoje nieprzyjemne doświadczenia związane z zakupami telefonu Mi4 na allegro od znanego dosyć użytkownika - mianowicie xon24 (aktywny tutaj jako @mcdogg)

Allegro tego Pana - http://allegro.pl/show_user.php?uid=40078868

Telefon zamówiłem dnia 5 grudnia 2015 roku, zapłaciłem 869 złotych, telefonu sprawnego do tej pory nie otrzymałem ale zacznijmy od początku.

Po zamówieniu telefonu (ha, miałem nadzieję że na święta będzie) i wysłaniu prośby otrzymałem wiadomość, że telefon zostanie wysłany w piątek bo Pan jest w Hong-Kongu, nie było to dla mnie problemem więc cierpliwie oczekiwałem na numer i w ostateczności paczkę. 10 grudnia dostałem wiadomość, że paczka została "wysłana" ŚLEDZENIE.

Paczkę ostatecznie otrzymałem dnia 4 stycznia, po rozpakowaniu telefonu na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się w porządku, niestety tylko na pierwszy rzut, telefon ciągle się resetował kiedy był w spoczynku, dziwna sprawa, próbowałem wgrywania nowego oprogramowania, lecz niczego to nie dało. Po kontakcie ze sprzedającym i wykonaniu jego sugestii które niestety nie przyniosły rezultatu musiałem odesłać telefon do Polski ( za to sprzedający miał u mnie duży plusik bo akurat był w Polsce)

Telefon został wysłany prze zemnie kilka dni później, już w tym czasie nalegałem na zwrot pieniędzy bądź wymianę telefonu na nowy. Po dokładnie dwóch tygodniach otrzymałem informację, że telefon został odesłany z Chin naprawiony...

Po kolejnym dosyć długim oczekiwaniu, jakoś pod koniec lutego listonosz przyniósł naprawionego Mi4, niestety już podczas włączania napotkałem dziwne artefakty jak np:

1 2

Sprzedawca z początku zrzucał to na "kaszkę programistyczną" cokolwiek miałoby to znaczyć, lecz po tym jak problem występował przez kolejne dni to kazał zwrócić telefon do siebie.

Po raz kolejny poprosiłem o zwrot pieniędzy, mam nadzieję, że tym razem sprzedawca na niego przystanie...

Jeej, kolejne 20 dni oczekiwania aż paczka dojdzie do sprzedawcy i wtedy może litościwie w maju będe miał telefon... Czy sprawny nie wiadomo...

@Reggy: @FuriousPredators: wołam zainteresowanych

TL:DR


#aliexpress #allegro #xiaomi #banggood
  • 23
  • Odpowiedz
Co do zarzutów, nie są one wymyślone, na dowód czego przesyłałem kilka filmów oraz zdjęć, z mojej strony ciągle trwa poszukiwanie przesyłki, w tym momencie sam nie wiem gdzie ona jest
  • Odpowiedz