Wpis z mikrobloga

Z okazji wiosny warto wziąć się w końcu do roboty i zrobić coś z kimś sympatycznym. Więc sympatyczne Mirki mam taki anons: szukam projektu w javie, w którym mogłabym popracować. Znam trochę spring, hibernate i javafx. Wszystkiego czego nie znam chętnie się nauczę :)

Zależy mi na pracy przy czyimś projekcie, bo bardziej mnie to motywuje do systematycznej pracy.

#java #javafx #praca #programowanie #wiosna
  • 17
@Dionizja: Ja chętnie dołączyłbym do jakiegoś ciekawego projektu Spring+Hibernate, tylko wbijać się w środek jakiegoś to po pierwsze ciężko, a po drugie wolałbym przejść ścieżkę od początku do końca projektu. Do tego jakby to był projekt z Polakami to łatwiej byłoby się dogadać. Jeśli byłoby zainteresowane >=4 osoby to można pomyśleć o stworzeniu czegoś, mam kilka pomysłów w głowie ;)
@shus: Ja zajmuje się bardziej springiem a wolałbym androidem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A co do projektu to chcę żeby to było coś większego, a nie kolejny sklep internetowy czy magazyn sklepowy. To byłaby luźna współpraca, jak ktoś w połowie zrezygnuje bo nie ma czasu, nie radzi sobie czy po prostu mu się nie chcę, to nie będę go szukał chcąc mu dać w pysk, czy wyzywał
@Dionizja: Tak to nie jest tak że o tym zapomniałem, myślę cały czas o tym, doszedłem do wniosku że lepiej zrobić mniejszy projekt tak jak mówiliście a później ewentualnie większy jeśli się uda. Z jednej strony chciałbym zrobić projekt z najnowszymi technologiami z drugiej strony niektórych technologii jeszcze nie znam, a uczyć się ciężko bo z pracy przychodzę zmęczony.
Napisałem ponad stronę a4 na temat całego przedsięwzięcia, m.in. cel, założenia, kilka