Wpis z mikrobloga

@CapitanHorse: hmm wiesz co, wiele osób jak widziało ludzi na screenach to mówili ze nie pasują, ale po testach mówią ze sie pozytywnie zaskakiwali :).

@TrastMiAjmGonaBiEnInginier: zarzadzanie miastem sowieckim, gameplayowo - to polaczenie citybuildera z rogalikami. Cel główny - wysłać sowietów na słońce. Gra będzie droga,
@skull_pain: hmm, będzie mordowanie, będą plany 5 letnie, będzie ciężko, będą drobne śmieszne akcenty ale nie za wiele, A to co jest to ból dupy ruskich na steamie :). Zapodaj przy okazji plusa może wejdę w gorące na mirko :)
oryginalnie 12euro - w dniu premiery 10. jak gra chwyci będzie cena rosła. Raczej wielu promocji nie będzie tak samo jak nie będzie brała udział w bundlach. Mogę ewentualnie indywidualnie komuś sprzedawać poza steamem kody do steama. Jestem wstępnie ugadany z cdp. aby dla PL było nieco taniej. ale umowa jeszcze nie podpisana
@Pertaseth: do testów wybrałem 5 osób które akurat były dostępne na wykopie. Nie martw się, do gry będą dodawane jeszcze rzeczy - więc będzie co testować.

@rkzm2012: Nie przy premierze. Ale będzie. Jak wszystko dobrze pójdzie to G. Braun bedzie nawet lektorem