Wpis z mikrobloga

@mroz3: Się rozumie. A co do Diablo 2, nie wiem czy wyjdzie to grze na zdrowie, dla mnie ideałem by było, gdyby podmienili tekstury, podbili rozdzielczość i wsio. Bez kombinowania z pseudo-3D.
Problem z takimi modami (tworzonymi przez społeczności), jest taki, że czeka się na nie wieki, często projekty upadają, albo development kończy się na wersji alpha :(
@mroz3: Blizz zapowiedział pod koniec ostatniego roku, że chcą odświeżyć Diabełka cwaj, Starcrafta i W3. Ale też nie spodziewałbym się Bógwieczego. Jednak ich dojną krową wciąż jest D3, WoW, HS.
Patche wyszły, to prawda, ale narazie nie wiele zmieniły, tj Etale znikły, ale czy nie powróciły, to nie wiem. Niestety nie znikły największe raki tej gry, spamboty wchodzące do gry i spamujące sklepami z itemami. Granie w otwartej grze
@mroz3: Etale same w sobie są generalnie spoko, nie spamują, robią dia-ball runy w grach otwartych, więc można sobie bić z nimi expa za free i nie trzeba nic robić, ostrzegają przed wejściem do sali tronowej bala, jeśli są płonące dusze, albo te małe wybuchające #!$%@? (na poziomie 93 i wyżej, śmierc na SC boli, traci się dużo expa, o HC nie wspominając), sprzedają SoJe do sklepu wywołując global event. I
@mroz3: Tylko wiesz, etale są uruchamiane, by zarobić ;) później taka postać 99 jest sprzedawana na d2jsp :), więc i uruchamiającym zależy żeby zwabić graczy, bo więcej expa :). Po premierze patcha wpadłem do gry na dwie godzinki, i tak - etali nie było, spam boty były. Więc to takie pyrrusowe zwycięstwo. Obecnie nie wiem jak sprawa wygląda, ponieważ nie gram.