Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jaką "akcję" zrobili wczoraj w nocy producenci lamp naftowych w #nowyjork
Oblewali pracowników #edisonelectriclightcompany smarem z odchodami. Olejarze jeszcze raz pokazali że reprezentują najniższy stopień zbydlęcenia. Jakim trzeba być skończonym chamem i burakiem patykiem robionym by coś takiego zrobić innemu człowiekowi. Wieczna kotwica w plecy olejarzom. Nigdy więcej. Żarówka zyska dziś wielu klientów.

Z Trybuny Jorku:

MichaelDobby: Świat się rozwija i idzie do przodu, to że wy stoicie w miejscu ze swoimi lampami to nie znaczy, że wszyscy tak mają. Przerzuciłem się na żarówki już dawno i nagle się okazało, że praktycznie w ogóle nie śmierdzą, wytrzymałościowo różnica dużo większa, plus wszystko bezpiecznie bez poparzeń i nie muszę babrać się w tej j'''nej nafcie.

#!$%@? z tymi waszymi olejami rodem z wojny secesyjnej, posiadanie licencji na tworzenie łatwopalnego oleju jest dla mnie równoznaczne z umiejętnością frakcjonowanej destylacji co czyni go bezpiecznym przez obniżenie temperatury samozapłonu. Także nara leśne dziady, życzę w fabryce coraz dłuższych przestojów...

OilLampsINFO: Fajnie. Jest tylko jeden problem. Gówno nas to obchodzi


#heheszki #patologia #oswiadczenie #pasta
mala_kropka - Słuchajcie jaką "akcję" zrobili wczoraj w nocy producenci lamp naftowyc...

źródło: comment_LoC4dvrKkrLmQ4wqqKVrZwj0WGzz4sgX.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mala_kropka: xD ale wy musicie być takimi małymi gimbusiarzami, że myślicie iż ten spór taksówki vs uber to spór typu "monopol korporacji vs wolny rynek".

Przecież, żeby zostać taksówkarzem trzeba się namęczyć, posiadać w #!$%@? licencji i pozwoleń a płacą ci i tak psie grosze + często po prostu musisz czekać na klienta godzinami i nic.

Nic dziwnego, że taksówkarze są #!$%@?(chociaż i tak nie popieram agresji fizycznej) skoro kapitan
  • Odpowiedz
@hesar: xD ale #!$%@? człowieku, czy nie rozumiesz że na takie coś kapitan państwo wymaga zezwolenia? To nie jest jakiś wymysł taksówkarza, on się musiał o to starać bo inaczej robiłby to nielegalnie jak uber.

To nie jest mentalność PRL #!$%@? taksówkarzy, zastanów się trochę nie bądź takim ignoranckim kretynem.

I tak dobrze, że te pozwolenia nie są tak drogie jak w USA(nawet $100 000 za licencję), ale wciąż muszą
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Ja to widzę tak. Nic nie mam do taksówkarzy którzy są uczciwi. Ale Uber jako firma znana na świecie będzie wybierana np. przez obcokrajowców na lotnisku. Włączasz aplikację, klik klik i przyjeżdża. Nikt cię nie oszuka. Dla Januszy taksówkowych to cios, bo nie będzie można nagadać takiemu turyście: "Panieee ja dobrze jadę, nie bój żaby" i kręcić kółka dookoła pałacu kultury nabijając kilometry.
Ci Janusze boją się, że nie
  • Odpowiedz
@wykopiwniczanin: Nikt licencjonowanym taksówkarzom nie zabrania pracować w Uberze lub założyć własnej firmy działającej na podobnych zasadach. Po prostu łatwiej jest grzać dupę w korporacji i jojczeć jaka to reszta jest zła.

A jak są #!$%@? to zamiast atakować ludzi na ulicy, niech protestują przeciwko bzdurnemu prawu.
  • Odpowiedz
@jamnig: Mówisz tak właściwie coś takiego:

Skoro muszą płacić podatki to dlaczego nie pójdą na czarny rynek, zamiast grzać dupę w lokalu


No pewnie, przecież wszyscy tak robią.

Debilizm mirasków płynie nieprzerwanie...
  • Odpowiedz