Wpis z mikrobloga

@renalum: na tym całym pokazie zoorganizownaym przez jakąś koleżankę podobno żarcie było mega dobre itd, więc jakby robi co ma robić, chociaż też od początku widziałem w tym mlm.. sam nie wiem co o tym myslec :/
  • Odpowiedz
@renalum: Sorry, ale trochę głupoty piszesz... Zgadzam się, że MLM to socjotechniki i cena jest zbyt wysoka, ale akurat Thermomix ma swoją wartość.
Moi znajomi dostali urządzenie od rodziny z Niemiec. Nikt ich do niczego nie namawiał, były dwa, jeden zbędny, więc dostali za darmo.
Są zachwyceni i bardzo polecają - pozostaje tylko kwestia ceny. Sami by nie kupili w tej cenie, ale jeżeli kogoś stać to czemu nie.
O wartości
  • Odpowiedz
@renalum: A czy Ty wiesz, że gadasz głupoty? Piramida jest wtedy, kiedy płacisz za nic. Tu płacisz za dobre urządzenie. To, że jego wartość jest zawyżona, to inna sprawa.
  • Odpowiedz
@renalum: Ale zrozum, co mnie obchodzi Twoja lekka paranoja na punkcie piramidy finansowej, skoro ja chcę mieć urządzenie, które ugotuje mi zupkę? Skoro chcę takie urządzenie to znaczy, że je chcę i koniec! Gdyby była alternatywa, to bym z niej skorzystał i kupił pewnie taniej. Nie ma, więc zastanawiam się czy moja potrzeba jest warta 4,25k zł. Jeżeli uznam, że jest, to kupuje i nie obchodzą mnie żadne piramidy... Co w
  • Odpowiedz
@renalum: Niechęć do MLMów cię zaślepia.

Nie mam termomixa. Nie jestem dystrybutorem.

Znajomy ma i chwalił że dobry. Chciałem kupić tańszy odpowiednik, ale najtańsze są po 800-1000 zł (np. w niemieckim Lidlu, na ebay itp). Dlatego uważam że nie jest prawdą to co napisałeś że produkt jest warty 200 zł. Nawet "odpowiedniki" sa warte 4-5 razy więcej. Jaby ktoś produkował w poównywalnej jakosci za 200, to bym brał od razu.
  • Odpowiedz
Zupełnie nie szokuje Cię informacja, że Vorwerk to zwykłe oszustwo. I że twój znajomy padł ofiarą tego oszustwa. Dziwne, dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@renalum: Jakiego oszustwa? Kupil drogi sprzęt, trochę się z niego inni śmiali że przepłacił. Stać go było, jest zadowolony. Chyba nie czuje się oszukany.

Czy klienci Ferrari też sa oszukani? Dostają średni samochód za przesadnie wysoką cenę.
  • Odpowiedz
Żałuję, że od razu nie zadałem następującego pytania: co vvalabor myśli o MLM? Czym jest MLM według vvalabora?


@renalum: czymś pomiędzy systemem dystrubucji towarów (tak jak hurtownie i sklepy) a naciąganiem ludzi i piradmidą
  • Odpowiedz