Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, ile godzin tygodniowo pracujecie (nie wliczając w to dojazdów do pracy)?

#ankieta #pytanie #pracbaza #praca

Ile godzin tygodniowo pracujesz?

  • 40 27.3% (478)
  • 40< do 56 21.7% (380)
  • 56< do 72 5.9% (104)
  • powyżej 72 5.0% (88)
  • Nie pracuje/sprawdzam 40.0% (700)

Oddanych głosów: 1750

  • 40
  • Odpowiedz
@misschief: A czego szukasz? Na start polecam korpo. Może nie będziesz zbawiać świata, ale przynajmniej normalne zarobki, regularna praca ze świadczeniami i tak dalej. Plusem jest też to, że sporo firm nie wymaga ani doświadczenia ani wykształcenia. Sprawdzają tylko czy nie jesteś amebą
  • Odpowiedz
@misschief: Myślę, że tak realnie patrząc to średnio wychodzi mi z 45-55h tygodniowo. Ale niedługo się to zmieni na sporo mniej zapewne, 30h to max będzie
  • Odpowiedz
40h, pon-pt

mam trochę opory, żeby dla kogoś pracować po ok 72h tygodniowo (na zasadzie: "wszyscy tak pracują więc zapierdzielaj" ( ͡° ʖ̯ ͡°))


@misschief: musiałbym mieć 5 dzieci na utrzymaniu żeby pracować 72h tygodniowo ew. pol roku pracuje pol roku wolne
  • Odpowiedz
Dla osób zainteresowanych pracą w finansach, tak to mniej więcej wygląda:
40-70h - konsulting big4
55-90h - doradztwo strategiczne
70-120h - investment banking (Londyn)
  • Odpowiedz
@MrocznyMrok: 120 to akurat skrajna liczba, ale 90 czy 100 raczej nie jest tam niczym nadzwyczajnym. Powiedzmy, że ktoś mieszka tuż obok pracy, nie musi się przejmować sprzątaniem, robieniem jedzenia - przy pracy 16h dziennie zostaje sporo czasu na regeneracje. Tylko co to za życie :)
  • Odpowiedz