Wpis z mikrobloga

@WilecSrylec: A depresja wybiera? Prawdopodobnie najbardziej nieszczęśliwą grupą ludzi są celebryci. Nie bawi cię to co robisz, ale musisz to robić. Masz doła, ale nie możesz tego okazywać. Przed kamerę nakładasz maskę, zatracasz samego siebie. Masa aktorów ląduje na odwyku i psychiatry. Nie wiem co czuje taki yt, bo to pewnie kwestia osobowości. A z drugiej strony sposób na wzbudzenie współczucia.
@WilecSrylec: z tego samego powodu dlaczeog FB nie wprowadziło 'nie lubie tego' -bo ludziom którzy sie dowartościowują socjal mediami zwyczajnie nie mieści sie w dupie, ze mogą być #!$%@? alob ktoś moze miec inne zdanie
@WilecSrylec: Ja bym nie nazwał tego depresją, bo aż tak z nim źle nie jest. A na stan psychiczny składa się wiele czynników. Psychika ludzka jest złożona i jeżeli masz jakiś dołek to wywołany jakimś wydarzeniem poważnym, albo mniej, ale każda inna błahostka może ten stan pogłębiać.
@miedzygalaktyczna_panda: @WilecSrylec: Nie sprawdzałem co bierze. Nawet nie wysłuchałem go do końca. Znam osobę co była w totalnym tyłku i do dziś nie jest z nią dobrze. Przeżyła straszną traumę i ciągnie się to za nią. Depresja to paskudny stan i nikomu nie życzę, ale wrzucając filmiki do Internetu nie wiem czy sobie jej nie pogłębia, mam nadzieję że jest w kontakcie z specjalistą.
Co do osoby tego Pana, tworzy