Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu obiecałem dać znać, kiedy dokładnie odbędzie się premierowa audycja #muzykaparanoika. A więc wszem i wobec ogłaszam, że będzie to już dziś o 20:00 - oczywiście w Radiu Wolne Mirko.

Po mojej audycji spodziewać się można będzie, a jakże, muzyki. Będzie to muzyka luźno oscylująca wokół rocka, ale czasami zahaczymy o mocniejsze klimaty, czasami zbłądzimy na utwory niekoniecznie określane jako rockowe. Muzykę staram się zawsze dobierać z pełnego spektrum tego, co znam i w pokrętnej logice, którą się kieruję, poukładać ją w setlistę.

Pierwszą audycję przygotowałem ja, przy okazji kolejnych będę prosił Was o pomoc. Już teraz możecie wysyłać na PW i pod moimi wpisami propozycje utworów, które chcielibyście abym zagrał na kolejnych audycjach.

Od 19:00 będzie Was rozgrzewał @posuck, a po mnie od 22:00 #golembietrele w wydaniu @beroslaw. Dzisiaj na pewno nie zabraknie rockowego brzmienia, także zapraszamy na wieczór!

W trakcie trwania audycji zapraszamy oczywiście na czat, a osoby które chcą być wołane na audycje, do zapisywania się na spamlisty.

Do usłyszenia!
@mpower

#rwmfm #rock #muzyka #muzykaparanoika
mpower - W zeszłym tygodniu obiecałem dać znać, kiedy dokładnie odbędzie się premiero...

źródło: comment_Ya07tihkGnSN6ZYU5x8q5pIUAizkjUJ2.jpg

Pobierz
  • 10