Wpis z mikrobloga

Szanujecie bardziej te stare, czy bardziej te nowe auta?


@szalony_druciarz: Szanuje stare, miałem stare (ah te 2.5 V6 zagazowane..)
Doceniam też nowe, zwłaszcza po tym jak miałem stare. I co chwila jakiś drobiazg się pieprzył. Albo ruda wyskakiwała na kolejnym elemencie. Kabelki zaśniedziały. I tak dalej i tak dalej..
Zmęczyłem się i póki co wolę chyba klasę niżej, a nowsze.
Zobaczymy jak będzie za kolejną zmianę auta ;)
  • Odpowiedz
@szalony_druciarz: mnie zawsze bardzo cieszą takie stare auta, zam od dłuższego czasu jeżdżę tylko takimi za 1500złi są zajebiste, uwielbiam bo można coś ponaprawiać samemu, przeważnie tylko pierdoły się psują a silnik burczy aż odpadną koła!
  • Odpowiedz
O K---A JAKI BUL D--Y XD
Nie umiem tagować, bo nie siedzę na wypoku 24/7, wbrew temu co się wielu wydaje mam swoje życie ;)
@Jestem_Tutaj: Kupiłem to do jazdy na codzień, trzaskam około 20-25kkm rocznie, mam jeździć autem które pali po mieście 14 litrów benzyny na 100km ?
@bidzej: Bo taniej. Poza tym, mało komu udało się założyć sekwencje na silnik, który sekwencyjnego sterowania wtryskiem nie ma. Ja założyłem :)
@oficer-prowadzacy: Poprzedni właściciel był rocznik 1924 (znaczy nie zdążył być w HJ). Potem jeździł nim prawdopodobnie jakiś jego syn, czy inny lamus i ten debil oddał to auto w rozliczeniu za nowe Mondeo. Kupiłem go w zeszłym roku w sierpniu od dealera Forda za totalne grosze.
@maniekkrk2: Jest. I ma
  • Odpowiedz