Wpis z mikrobloga

Islam w samym środku Rosji czyli jak to jest z tym Tatarstanem?

W ostatnich dwóch latach w mediach wszyscy zaczęli kojarzyć Tatarów z Tatarami Krymskimi. A to ogromny błąd. Tatarzy Krymscy są fascynującą grupą etniczną ale niestety mało znaczącą. A Tatarzy Kazańscy mają już ogromny wpływ na kształt Rosji i o nich już mało kto wie ;)

Film w dobie Fazy i Patera oczywiście nie nadaje się na główną ale mirko to bardzo odpowiednie miejsce ;)
Zapraszam do posłuchania o Tatarstanie.

#rosja #podroze #autostop #islam #tatarzy
#thumbingthestans #ryczek

Podróż z 2013.
N.....2 - Islam w samym środku Rosji czyli jak to jest z tym Tatarstanem?

W ostatn...
  • 4
@Nero12: Nie rozumiem twojego samobiczowania i przywoływania Fazy i Michaela... To, że podróżujesz inaczej i robisz inne serie filmów nie znaczy z automatu, że się do nich nie umywasz. Trochę wiary w siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą sam zobaczysz, jak Pater wypuści klipy ze 'Stanów' (pewnie doczekamy się w okolicach gwiazdki xD), że pewnie 'pożyczył' sporo twoich pomysłów/czerpał od ciebie inspiracje (do wyboru).

Przywołani youtuberzy różnią
@centryfuga: Mogę, ale niewiele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaraz mnie zakrzyczą fani, albo ktoś będzie kazał mi dostarczyć notarialnie poświadczony zrzut ekranu jako dowód ;)

Napiszę ogólnikowo. Przytoczony przeze mnie gość serwuje obecnym widzom zupełnie inną wersję siebie (wykreowaną na potrzeby lepszej 'sprzedaży'). Otwarcie kłamie, że jest jutuberem z przypadku, chociaż prowadził ten sam kanał (choć pod inną nazwą) kilka lat wcześniej i nagrywał filmy o prawie