Wpis z mikrobloga

@Fren: Jeśli pisałeś w tym roku to miałeś niezłe szczęście. Moja matura była trudniejsza, obrazki nie były opisane... Ale z drugiej strony te tematy wypracowań... hm chyba bym miał problem by wszystko w swej wypowiedzi zmieścić i niczego ważnego nie pominąć.
@Destr0: Nie, raczej prawo. Mało osób zdających historię idzie na nią na studia. @corneliush: Też się trochę boję, że odszedłem może od tematu albo czegoś nie zawarłem, ale myślę, że z 15 pkt będzie. Rzeczywiście, to jest chyba największy problem matur, że są strasznie nierówne jak chodzi o lata - jak robiłem to w niektórych latach też miałem problemy z niektórymi pytaniami.
@Fren: Ja chciałem iść na prawo...

/bóldupy on

to akurat zmienili zasady rekrutacji. Miałem najlepszy wynik w szkole z matury z historii, a jako jedyny... się nie dostałem, bo liczyły się przedmioty podstawowe. Tak, matury i warunki rekrutacji są nie równe i dążą do standaryzacji. W konsekwencji czego trzy lata temu na studia prawnicze w Toruniu dostała się cała banda ludzi dobrych z polskiego, dobrych z matmy i całkiem niezłych z