Wpis z mikrobloga

#pracbaza #programowanie #haker #poznan #rekrutacja

Jak już ogłaszałam wstępnie, aktualnie szukam Junior Hakera (tak, tak dobrze przeczytałeś). Wszystkie info w ogłoszeniu po angielsku, bo w tym języku są projekty i kontakt z klientem.

Krótko o tym na czym polega praca: konsultanci pracują przy krótkich projektach (kilkudniowych do kilkutygodniowych) realizowanych dla różnych klientów.
Typowe projekty to skany, audyty, przeglądy kodu źródłowego i konfiguracji, testy penetracyjne, analiza powłamaniowa itd. Czyli siadasz do projektu dziś i twoim zadaniem jest na przykład złamanie zabezpieczeń systemu transakcyjnego banku X. W przyszłym tygodniu będziesz przeglądał w poszukiwaniu luk aplikację mobilną firmy Y, a w kolejnym analizował konfigurację serwerów dla firmy Z. Efektem każdego takiego projektu jest raport końcowy dla klienta, wyjątkiem są niektóre skany, których wyniki niektórzy klienci mogą obejrzeć bezpośrednio w systemie firmy.

Kasa: 4-6 000 PLN brutto przy umowie o pracę, netto przy B2B

Wysyłajcie cv: monika.otulakowska@makemymind.pl
czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
honotu - #pracbaza #programowanie #haker #poznan #rekrutacja 

Jak już ogłaszałam w...

źródło: comment_TIGOKa1EP4wK6cnWcJRpVkuPH4NMgqTB.jpg

Pobierz
  • 18
@bazingaxl: No ten angielski zawyża tutaj trochę próg wejścia no i studia, ale znam też wielu nie tyle zawodowych adminów co zwyczajnie ludzi którzy hobbistycznie taką tematykę ogarniają i spokojnie by się łapali w resztę kryteriów. Próg nie jest aż tak duży, a ścieżka rozwoju ciekawa i dynamiczna więc jeśli chodzi o rozwój to będzie szybki zwrot nakładów i czasu.

jasno ze oczekuja kogos kto conajmniej rok zjadl na admince,


Dokładnie,
@honotu: czy do takich ogłoszeń nie lepiej dać zadanie "pokaż nam luki na naszej stronie" lub bardziej hardcorowo: zostaw cv w katalogu /? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Android
  • 0
@lent@lent myslalam o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesteśmy w trakcie tworzenia wyzwania dla kandydatów, w zależności od poziomu wykonania będzie stawka..
Stawka podana jest dla osób na poziomie juniora, jeśli ktoś wykaże, że wymagane obowiązki robi jak przystało na regulara, wierzcie mi, że dogadamy się co do stawki, ważne żeby ktoś spełniał wymogi choć minimalnie, przede wszystkim jarał się kwestią bezpieczeństwa