Wpis z mikrobloga

Mniej-więcej rok temu postanowiliśmy ruszyć dupska i sprawdzić, co będzie szybsze na krakowskich drogach - rower, czy może jednak samochód.
Przyznajemy bez bicia - wyszła nam mała #!$%@? #topgear ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bawiliśmy się dobrze. A jak wyszło? Ocenę pozostawiamy Wam, Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #polskiyoutube #motoryzacja #rower #samochody #wyzwanie #youtube #pokazmorde
  • 21
@Pojechani: > postanowiliśmy ruszyć dupska i sprawdzić, co będzie szybsze na krakowskich drogach - rower, czy może jednak samochód.
Raczej (...) co będzie szybsze na krakowskich drogach niedzielny rowerzysta na pseudogórskim rowerze który stał w tesco między kapciami, a płynem do wc, czy może jednak prawie zawodowy kierowca w mocnym zwinnym aucie miejskim.
We Wrocławiu zrobili kiedyś podobny test, tyle że dodali jeszcze pana na motocyklu, a na rowerze jechał kurier.
@zasadniczo: mhm super kurde kierowca rajdowy w super aucie, daj człowieku spokój , kierowca ma zero umiejętności rajdowych a ten rower raczej wśród rowerów jest lepszy niż ta super 80 konna stara fiesta wśród innych aut na ulicy...
@Maldo: a kto tu pisał coś o kierowcy rajdowym, z tego co wiem ten kolo ostatni czasy zajmuję się głównie testowaniem aut, więc pisząc prawie zawodowy wiele nie przesadziłem. Co do roweru, uwierz jest gówniany na maksa, pewnie nie przekroczył zbyt wiele razy podczas tego "wyscigu" 30km/h .Wątpie czy chociaż sprawdzili czy w tej padlinie piasty nie są pozacierane itp.
@pilot1123: nie,na drodze, pozatym ok rower jest konkurencyjny, ale tylko w ścisłym centrum, coraz więcej ludzi jednak mieszka na obrzeżach miast, i coraz więcej nawet poza granicami, jak ten rower wtedy się sprawdza ? Nie sprawdza się wogóle. Do tego może i czas na krótkie odcinki jest konkurencyjny, ale tak jak pokazali, wygoda w aucie a na rowerze...
@zasadniczo: wow na jego kanale widze że siedzą tylko w aucie i gadają jakieś pierdoły i "bezcenne motoryzacyjne porady" które interesują chyba tylko 15 latków co czekają na nowego nfsa... Rajdowiec z niego żaden a samochód i rower reprezentują podobnie żenujący poziom więc dla mnie to jest fair. Pozatym nawet gdyby rower był te 2 minuty szybciej, to człowiek który go prowadził musiałby je&*ć potem na kilometr
@zasadniczo: jakkolwiek bym się z tobą nie zgadzał, to jednak myślę ze wsadzenie "zawodowego" rowerzysty na rower nie przyniosłoby oczekiwanego skutku (bo w teście chodzi chyba o test w codziennym użyciu przez ludzi którzy nie cisną 200 km co weekend?), jedynie do tego zawodowego kierowcy samochodu można się przyczepić.
@Maldo: Wybacz, po tym filmiku myślałem, że jednak coś jeżdżą i testują, ale teraz widzę że to jakiś kanalik gdzie puki co głownie siedzą (pewnie szkoda kasy na paliwo) w tych swoich hipsterskich czapeczkach, fryzurkach i okularkach robią minki do kamerki #!$%@?ą jakieś kocopoły z nadzieją, że może kiedyś Aple, Samsung albo chociaż buda z zapiekankami pozwoli im zalokować jakiś swój produkt.
Normalnie Karol Paciorek i ten drugi tyle że, tylko