Wpis z mikrobloga

@Mato: Weź ten na i5 i wtedy dokup dysk SSD, taki jaki chcesz. Najczęściej w takich gotowcach jest najtańszy złom, więc bez żadnej rewelacji. Wymiana dysku w laptopie to kwestia kilkunastu minut. ;)
  • Odpowiedz
@khaotic: No właśnie tak myślałem :P
W sumie chociaż teraz mam większy problem, bo nie wiem jakiego laptopa kupić. Dylemat z SSD rozwiązany, ale to nie koniec kłopotów :P
  • Odpowiedz
@frydzer: Budżet do 2000zł, laptop studencki - czyli granie plus prace jakieś Office czy coś. Żadnych grafik, projektowania i tego typu rzeczy.
Zależy mi żeby FIFA 16 mi chodziła rozsądnie
  • Odpowiedz
@Mato: Masz rację, ekran dotykowy w laptopie 15,6 to największa głupota. Komputer z51-70 który Ci poleciłem w drugim linku na twoim miejscu bym nawet sie nie zastanawiał : pomijając oczywiście fakt że jakość wykonania komputera pozostawia wiele do życzenia ale coż ...
  • Odpowiedz
@Mato: Ktoś już zaczyna wybrzydzać mając 2k w kieszeni na laptopa na którym chciałoby się grać. Co do grafiki możesz zdefiniować aplikację na których ma się odpalić karta dedykowana. W tej cenie nic lepszego nie znajdziesz a tym bardziej z gwarancją.
  • Odpowiedz
@Mato: Nikt nie da Ci takiej gwarancji w obecnych czasach, jakoś sprzętu jest tragiczna tak więc ciężko o wydajny, wytrzymały i dobrze wykonany sprzęt. Bierz to co oferuje najwięcej w podzespołach
  • Odpowiedz
wszystko zależy do czego potrzebujesz sprzęt ;) Czy ważny jest dla Ciebie procek, bo będziesz go mocniej wykorzystywał, czy też czas dostępu do danych na dysku :)

Najlepiej wybrać to i to :) czyli wersję idealną :)
Przed zakupem zapytaj jakiego producenta jest ten SSD i jaki to model dysku - jest to o tyle istotne, że zdarzały się nieudane partie. Jeżeli chcesz mieć laptop idealnie dobrany pod swoje wymagania sprawdź tutaj:
  • Odpowiedz