Wpis z mikrobloga

@HadHod: Według mnie masz beznadziejny build. Po co radiance? Po co octarine? To są dwa Twoje "core" w zasadzie. Mam tam jakieś wysokie procenty przy kilkunastu grach, ale najlepszy rozsądny wynik to przy 78 grach 73% WR na Venge.
  • Odpowiedz
@ihaha:
Bzdury piszesz, moje dwa "core" to jest blink + Aghanim's Scepter
Radiance kupuje tylko jak mamy dużą przewagę i kupiłem go tylko w pięciu grach...
Octarine kupuje bo mam wtedy więcej many, więcej hp, przy BLACK HOLE i MIDNIGHT PULSE mam zajebisty heal, dodatkowo BH mogę używać co dwie minuty (CD dziury jest za długi).
Najważniejszy dla mnie jest blink i najczęściej łapię 3-5 osób (wtedy nawet BKB nie jest
  • Odpowiedz
@HadHod: Octarine 50% meczy
Radiance 25% meczy

Zarówno jeden jak i drugi to absolutne luxury, aghs jest w zasadzie bezużyteczny, Ty nie masz zadawać dmg tylko zapewnić w miarę reliable stun na jak najwięcej postaci. Stun, którego nie powinno się móc przerwać czyli bkb to must have tak samo linkens jeśli już masz wydawać pieniądze na radiance.

W grze, którą przegrałeś masz tranq+blink+aghs a w drużynie przeciwnej masz duel+dismember+scythe, które przerywają
  • Odpowiedz
@HadHod: Necro 10 gier 80%, tide 45 gier 75% i pl 35 gier 75%, Ale powiedz ty mi jak można grac enigma bez meki miej ty rozum i godnosc człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz