Wpis z mikrobloga

@TrebuniTutek:
- Jak chcesz ją spić i przelecieć to Cisza i Spokój na Brackiej, dobre soki do browarów więc Pannom smakuje,
- jak chcesz pogadać to spotkajcie się pod jubilatem, kup wcześniej kawę/herbatę (lub zrób sam i do termosu) i idźcie zakolem Wisły na Kazimierz, wieczorem to wygląda na prawdę wspaniale, a jak chcesz być jeszcze fajnieszy to idź na kopiec (nie pamiętam czy Wandy czy Kraka) gdzie wejść da się
@TrebuniTutek:
- dobry jest jeszcze cupcake corner na brackiej - jak lubi słodkie, ale nie do posiedzenia (znaczy posiedzisz tam, ale nic nie ugrasz bo miejsce nie odpowiednie) bierz babeczki (te jadalne) i spadaj stamtąd bo to nie miejsce na randkę.
- na rozgrzanie masz jeszcze Szototo, fajne shoty, które płoną, dobry bajer jak nie zna tego
- Na ul. Krupniczej jest Dynia Resto Bar - dobre desery i fajny ogródek,
@Ryccy: Nie lubi miejsc które wymieniłem, więc z Ciszą może być podobnie. Na chodzenie może nie mieć ochoty, zresztą ja na pewno. Bilard to spoko pomysł, ale to 1. randka, więc chciałbym przede wszystkim dużo pogadać, a czasu będzie mało.
@TrebuniTutek: z lokali to nowa prowincja na brackiej zwłaszcza u góry, albo tak na małym rynku, na kazimierzu eszeweria, czajownia, na floriańskiej czarka, cybermachina też spoko
ja lubiłam kiedyś błąkać się po uliczkach Kazimierza, zawsze spoko, no Wisła wiadomo, zwłaszcza tam dalej w stronę podgórza
na hucie kombinator :D
wiecej rzeczy nie pamietam
Na brackiej masz też Cafe Botanica - fajne, ciekawe miejsce, ładnie tam jest w lecie szczególnie
, na Kazimierzu masz miejscówek tyle, że hoho :) taka Alchemia to standard, ale mi się wystrój podoba lub Colory na Kazimierzu, gdzie smakowe browary znów masz :P
idź na kopiec (nie pamiętam czy Wandy czy Kraka) gdzie wejść da się nawet wieczorem, tam też jest ładnie.


@Ryccy: na kopiec Wandy da się wejść zawsze, ale on jest w Nowej Hucie, wieczorem to tam średnio ciekawie moim zdaniem :)
przynajmniej kilka lat temu tak było, a teraz jak zrobią S7 to już w ogóle nie będzie ani po co, ani jak tam dojść ;)
wej Hucie, wieczorem to tam średnio ciekawie moim zdaniem :)

przynajmniej kilka lat temu tak było, a teraz jak zrobią S7 to już w ogóle nie będzie ani po co, ani jak tam dojść ;)


@Alpha_Male: No mówię, te nazwy zawsze mi się pieprzyły, biorąc pod uwagę, że nigdy nie byłem tam na trzeźwo :P