Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: Generalnie gościa nie szanuję, ale w tym wypadku ma rację. Ale oczywiście stado imbecyli musiało się zlecieć, i uskuteczniać dziecinne docinki, ŻAL.PL (#!$%@?, nie myślałem że kiedykolwiek użyję tego zwrotu)
  • Odpowiedz
@mMichu:

pracowniktvn

brak clickbaitowych tytułów i rzetelność

wybierz jedno.

Gdyby nie dał tego dopisku który de facto jest kłamstwem - bo w bonusie był IEM z jutubami.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Nie jest kłamstwem, kto chciał być na tym mYTupie (bez względu czy wchodził na IEM czy nie) musiał zapłacić 99zł, chyba że były osobne bilety po 40zł, to zwracam honor.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? myślałem że będzię jakaś normalna dyskusja, ale nagle zjechały się jakieś gówna piszące jakieś gówniane komentarze pod publiczke i się skończyła jakakolwiek dyskusja
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Tak jak pisałem wyżej, bez względu na to czy wchodziłeś na IEM czy nie musiałeś zapłacić 99. To na przykład jeśli mam wykupiony pakiet telewizyjny 500 kanałów, i płacę za niego 50zł, ale oglądam tylko 50 kanałów, to tak na prawdę płacę 10zł?
  • Odpowiedz
@Shin: Chociaż nie wiem o co ci chodzi z elaboracją skoro nawet sjp wskazuje że to napełnianie nabojów materiałami wybuchowymi i łączenie ich poszczególnych elementów w całość
  • Odpowiedz