Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.
Agencja, w której pracuje brała udział w konkursie na logo zorganizowanym przez Polską Agencje Kosmiczną.

Wysłaliśmy na konkurs takie logo. Niestety nie spełniało warunków estetycznych (,)
Dajcie z 3 plusy, abyśmy się nie załamywali i pracowali dalej

Z kosmicznymi pozdrowieniami!

#polandball #truestory #logo #polska
krzysztof-szafranski-39 - Cześć Mirki i Mirabelki.
Agencja, w której pracuje brała u...

źródło: comment_YNTb6UWPjDUVhutQjDC9FyjrcQ1vu0YJ.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
Gradient i beznadziejny font mnie mino wszystko nie zachwycają. Chociaż nie ma co dyskutować, że jest lepsze od tego, które zostało wybrane.
  • Odpowiedz
@krzysztof-szafranski-39: Zaproponowane przez was logo względnie mi się podoba, ale gdybym był osobą decyzyjną to uprościłbym kształt orła, zrobił kilka ładnych zagięć (zamiast wyłącznie prostych krawędzi) i zdecydowanie uniknąłbym kropek na krawędziach orła.
  • Odpowiedz
gdybym był osobą decyzyjną to uprościłbym kształt orła, zrobił kilka ładnych zagięć (zamiast wyłącznie prostych krawędzi) i zdecydowanie uniknąłbym kropek na krawędziach orła.


@voltear: dobrze wejść czasem na mirko, tu w każdej dziedzinie eksperci...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krzysztof-szafranski-39: Ja w tym widzę ilustrację, która nie sprawdza się w roli logotypu. Zbyt duży poziom detalu, który zanika na mniejszy formacie. Dodatkowo te kropki i linie wyglądają na zupełnie nieprzemyślane. Jest w tym pomyśle potencjał, ale wykonanie logotypu zostawia wiele do życzenia.
  • Odpowiedz