Wpis z mikrobloga

Zabawne jest to, że istnieją osoby które twierdzą, że w mediach publicznych dokonała sie dobra zmiana i są one teraz bardziej rzetelne.
W niedziele i poniedziałek w rosyjskich mediach mielismy burze w postaci zmasowanych ataków na Polskę z powodu wypowiedzi Macierewicza. Padają ostre i obraźliwe słowa - psychozie w Polsce, klinicznym przypadku, szaleństwie - mówią to i politycy i publicysci. Taki atak nie jest czymś normalnym i zdarza się rzadko. Na dodatek niektóre zarzuty sa uogolniane na cały naród polski a nie tylko rząd jak to ma miejsce w przypadku ostrych wypowiedzi polityków zachodnich. Pomimo to te i tak sa przez media rządowe komentowane jako atak na Polskę i obrażanie Polaków.

Mimo ogromnej afery te rzekomo obiektywne teraz Wiadomosci nie zająkneły sie na ten temat. Z wpisów anonów potraifą błyskawicznie zrobić dwójke wydania a tu na międzynarodowa afere zabrakło miejsca pomimo, ze trwa już drugi dzień?
Po nich gosciem był faktycznie rządzący Polską Jarosław Kaczyński. Dziennikarka również nie zadała pytania o te sprawę.
No ale jak miała zadać skoro zdecydowano przed prowadzonymi przez nią Wiadomościami , że o tym ludziom nie powiemy? Pracownicy TVP Info wylatują dzisiaj za to, że nie chcieli przykryć marszu KOD i pokazywac live czegoś innego i dodawac w tym czasie materiałów mających krytykować opozycję.
Jeszcze słówko do tych, którzy popierali wyrzucanie dziennikarzy bo np. "Diana Rudnik tak się usmiechała, ze widac było jej poglady".
Skoro potraficie oceniać profesjonalizm na podstawie uśmiechu to zobaczcie sobie zakończenie wczorajszego wywiadu, spojrzenie Danuty Holeckiej na Jarosława i bardzo dłuuuuuuuuuugi uśmiech.
Zestawcie to z informacjami, które mówiły że Kaczyński osobiście zabiegał aby Holecka wróciła do Wiadomości bo to jego ulubiona dziennikarka.

#rosja #tvp #pis
#dobrazmiana #polityka #4konserwy #neuropa
  • 16
@OstrzeKtoreZabijaLewakow: Waszczykowskiego sam bardzo chwaliłem przed wyborami a ja rzadko wprost pisze dobrze o konkretnym polityku. Wtedy jednak oceniałem na podstawie jego wypowiedzi jako eksperta od sytuacji międzynarodowej. Zaplusował bo unikał wojenek politycznych za wszelką cenę i nawet jak byli goście z innych opcji to nie atakował ich tak jak to jest czesto przyjęte a ja sobię cenię takie zachowanie.
Jednak teraz gdy zaczał komentować spory wokoł KOD to przesadza. Z
Na dodatek niektóre zarzuty sa uogolniane na cały naród polski a nie tylko rząd jak to ma miejsce w przypadku ostrych wypowiedzi polityków zachodnich.


@szurszur: Na wykopie mimo to znaleziska z Martinem Schulzem potrafiły trafiać w gorące z dwoma tysiącami wykopów, mimo iż ten mówił tak naprawdę to samo, co wielu zwolenników PiS-u. Z różnicą jedynie, że ci zwolennicy PiS-u znajdowali po prostu dla tej sytuacji uzasadnienie.