Wpis z mikrobloga

@emtei: większy komfort - koszulka odprowadza pot na zewnątrz (i dodatkowo masz kieszonki z tyłu na pierdoły), spodenki z wkładką i z szelkami - dupa tak nie boli od siodełka i spodnie dzięki szelkom nie spadają.
@emtei: Dobra koszulka lepiej odprowadza pot, nie łopocze jak szybko jedziesz i ma wygodne kieszonki z tyłu, gdzie możesz schować rzeczy które są Ci potrzebne. Wkładka w spodenkach zwiększa komfort jazdy ;)
@emtei: Ja kupiłem sportową za 19,99 zł kiedyś na promocji, jest cieńsza, lepiej zrobiona, szybko schnie, fajnie odprowadza ciepło, a gacie krótkie z pieluchą odpinaną w środku i na rower i na dwóch dobre.
TheMan 2 min. temu    


: Ja kupiłem sportową za 19,99 zł kiedyś na promocji, jest cieńsza, lepiej zrobiona, szybko schnie, fajnie odprowadza ciepło, a gacie krótkie z pieluchą odpinaną w środku i na rower i na dwóch dobre.

Oto mi chodzi. Miałeś na myśli dwór? ;)
@emtei: Ja to nie lubię takich obcisłych - krótko mówiąc, #!$%@? to wygląda. Jeszcze na jakiś trening to pół biedy, ale jakbyś chciał po drodze zajechać do sklepu, centrum handlowego? Straszna wiocha.

Od siebie mogę polecić zwykłe koszulki termoaktywne np. Under Armour i spodenki Reeboka z materiału PlayDry. Jak dla mnie idealny zestaw - świetnie odprowadza pot - na lato lepsze to, niż typowo kolarskie ciuchy.