Wpis z mikrobloga

Nie lubię rozmawiać przez telefon. Po prostu nie-lu-bię. 100x bardziej wolę z człowiekiem pogadać na żywo. Dlatego często nie odbieram i udaję, że nie słyszę telefonu ( ͡° ʖ̯ ͡°). A teraz #pytanie - ktoś tak ma?

#nocnazmiana #gorzkiezale
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 144
@DrDevil: nic osobiście do ciebie, ale...

...jak ja na maksa nie lubię ludzi, do których nie można się dodzwonić

Rozumiem nie odebrać bo coś się robi, ale niektórzy nawet nie mają na tyle kultury, żeby oddzwonić :/
  • Odpowiedz
Dlatego często nie odbieram i udaję, że nie słyszę telefonu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@DrDevil: Nienawidzę takich ludzi, nie odbiera telefonu zero kontaktu a jak przyjdzie co do czego to wielce zdziwiony że nie został o tym poinformowany. Ja praktycznie w ogóle nie piszę SMS, wolę wykonać telefon.
  • Odpowiedz
@Kimeey: Telefon jest chamski po prostu. Siedzi sobie człowiek, rozkminia kod, który nie działa nie wiadomo dlaczego, aż tu nagle bez ostrzeżenia atakuje dzwonek. Mnie wtedy łapie agresja i wyciszam.

@zirytowana_plaszczka: Odpisuję potem, albo oddzwaniam, gdy skończę robić coś, co ktoś próbował mi telefonem przerwać. O ile nie zapomnę ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@Frettka: Pisanie jest o tyle dobre, że nie wymaga
  • Odpowiedz
@DrDevil: No właśnie mnie to wnerwia strasznie, tym bardziej jak ktoś do mnie pisze, ja jej odpisuje a ona mi po godzinie. No i to działa w drugą stronę, ja odpisuję zazwyczaj po kilku godzinach,dniach i się wkurzają. Dlatego wolę zadzwonić i mam natychmiastową odpowiedź ;)
  • Odpowiedz
@Frettka: No właśnie w telefonach jest najgorsza ta natychmiastowość. Tzn. telefon wymaga tego, żeby w jednej sekundzie oderwać się od tego, co się robi i zająć się rozmówcą, bo sobie tego zażyczył dokładnie w tym momencie.
  • Odpowiedz
@DrDevil: Bo na tym polega interakcja miedzyludzka. Kiedys nie było tego calego badziewia technologicznego. Coraz czesciej miast mowic do czlowieka mowimy do kawalka krzemu. Dlatego spoleczenstwo staje się takie a nie inne. Takie czasy Panie. Co Pan zrobisz jak Pan nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz