Wpis z mikrobloga

Właśnie udało mi się wejść do MiRecovery przez aplikacje updater (za to w kombinacji power + vol up nie byłem w stanie tam wejść). Czy to oznacza że mam jednak odblokowany bootloader?
@schreder: cenowo nadal wychodzi lepiej od telefonów dostępnych w europie ;)

Mi tam np launcher miui max nie odpowiada i siedzę sobie na apexie, tak jak na 3 poprzednich telefonach.
@kruprz: Na szczęście nie był, udało mi się wgrać muipolska i jest zdecydowanie lepiej.

Wbrew temu co wyczytałem na forach jeżeli nie da się wejść w recovery kombinacją przycisków fizycznych nie oznacza to jeszcze że bootloader jest zablokowany. Mi udało się wejść przez applikacje update. Brak bootloadera potwierdziła udana instalacja muipolska.
@die6o: A kiedy zamawiałeś? Bo ja 16 lutego i mam nadzieje, że bootloader będzie odblokowany. Jak możesz, to napisz też jak sprawdziłeś czy zablokowany czy nie. Z góry dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@1Agrest: Zamówiłem w okresie w którym Chińczycy świętowali, 6 lutego, paczka wysłana parę dni później. Wygląda na to że banggood miał zapas i telefon który dostałem był wyprodukowany przed wprowadzeniem nowej polityki przez xiaomi. Tak czy inaczej wczoraj wgrałem muipolska, działa spoko, dziś wgrałem cm13 na próbę.

Tak jak pisałem wcześniej nie mogłem wejśc w tryb recovery za pomocą klawiszy fizycznych, udało mi się tma dostać z poziomu mui z aplikacji
@die6o: Dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz tylko czekać na telefon i modlić się o ten bootloader. Jakoś nie widzi mi sie czekać na odpowiedź od Xiaomi kolejne 3 tygodnie na 1 kod.