Wpis z mikrobloga

@piteerowsky: Jesteś pragmatykiem, choć co ciekawe lubisz marihuanę. Lubisz jednak równie mocno stymulanty i wiesz co to hyperreal (obstawiam na 50% że masz tam konto).

Co ciekawe masz dobrych i bliskich sobie znajomych, czasem nawet spotykacie się razem na konkretne imrprezy, nawet kameralne. Ogólnie jesteś dobrym człowiekiem z dystansem podchodzącym do wiary lub niewiary.
  • Odpowiedz
@bonzur: Jesteś człowiekiem, który ma poczucie humoru. Sympatyczny i dość lubiany. Nie chcesz imigrantów w PL i czasem napiszesz nawet jakiś koment (nierzadko z dozą humoru doprawioną nutką frustracji). W dodatku nie wiesz jeszcze dokładnie o co chodzi w życiu, ale kiedyś się dowiesz.

**Wszystko mówię bez oglądania profilu, tylko na podstawie tego co odpowiecie
  • Odpowiedz
@BoniekN: Co ciekawe nie jesteś najbardziej śmieszkowaty w towarzystwie choć nie najczęściej Ci się to zdarza. Bardzo mocno wierzysz w swoje poglądy, a masz też wiele przemyślanych spraw. Jesteś dość mądry i opanowany, ale masz też pewne chore myśli.

Często też wiesz że jak ktoś jest debilem i jest w błędzie, to nie chce ci się nawet mu tłumaczyć i udowadniać że jest inaczej, bo szkoda ci czasu na niego.
  • Odpowiedz
@qba111: Bardzo blisko. Jednakże mylisz się co do moich poglądów na temat własnej duszy. Są zmienne, ale zbyt mało popularne, abyś od razu wiedział o co mi chodzi, jednak poziom Ttwojego zaawansowania wskazuje na to, że jednak po chwili zastanowienia byś wiedział.

Wiesz też, co to znaczy mieć konkretnie grubo. Co ciekawe jesteś jedną z tych osób, które uważają, że myślisz jakby "więcej" od innych, jednocześnie nie popadając w narcyzm.
  • Odpowiedz
@leworwel: Ziomeczku, w kwestii technologii na ogólnym poziomie myślimy podobnie 83%, a to dużo. Czasem jebniesz dobrym tekstem w towarzystwie. Nie zaliczasz się do wypokowych stulei i z paniami masz mniejszy problem niż 100% bordo. Jesteś też trochę spięty, ale wiesz co to luz.
  • Odpowiedz
@Shivaa: Bardzo fajna osóbka, rozumiesz sarkazm i również się nim posługujesz, lubuję się w takich osobach. Jesteś chyba koło 25 roku życia (24-26), lub też na takim poziomie emocjonalnym jesteś. Ale dogadujesz się z młodszymi o te parę lat i jest git.

Czasem się zastanawiasz czy tylko Ty masz taki humor dziwny wśród znajomych, nie znasz nikogo tego, kto właśnie w 100% ma taki sam, identyczny humor jak Ty.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: dobry z Ciebie człowiek lecz nie trafione Twe przepowiednie, widzę, że byłeś ostatnio u wróża Macieja i za dodatkową stu złotówką obiecał przekazać swe moce. Jednak w tajemnicy powiem Ci, że


A tak serio to ogarnąłem się i zaliczałem, odgadnij tylko imię mojego syna, któremu będę za 2 miesiące wpajał wartości życiowe, a wyślę Ci 4-pack napoju magicznego :-) mędrcze.
  • Odpowiedz