Wpis z mikrobloga

Kiedyś działałem na torg.pl, ale dorosłem i uznałem, że za bardzo gimbaza. Teraz miałem mega zajęty długi weekend, więc tylko kątem oka obserwuję syf, który się dzieje na Wypoku i stwierdzam, że gimbaza mocno, cały portal zablokowany jakimś gównem o zbożu. Super protest, aż dziwne, że tyle lemingów to wykopywało. #zbozecontent I na #wroclawskiewykopparty jednak nie jadę, jakby to kogoś obchodziło, dobrej zabawy Wam życzę ;-)

Wracam do zakopywania tego zbożo-syfu, internet serious business XD
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luxik: Studenciaku jeden! Przecież na studiach sama impreza i zero z--------u-.- Ne wiem na jakich studiach musialbyś być żeby mieć problemy. Proszę Cię. Ja siedzę nic nie robię, na delifinaliach się bawić tylko muszę:D...
  • Odpowiedz
@Tomexon: no właśnie nawet na moich studiach dla przyszłych quasiwykwalifikowanych bezrobotnych zapierdziel mam, do tego praktyki uskuteczniam i w ogóle ;; cicho, licencjat mam pisać, nawet imprezę sobie odpuściłem ;;
  • Odpowiedz
@Luxik: Dobra dobra. Nie ma studiów na których sie zapieprza:D W ogóle studia dla frajerów są, którzy tylko na garnuszku rodziców siedzą. Lepiej w warsztacie pracować a nie za glodowe pensje po Ug
  • Odpowiedz