Wpis z mikrobloga

Kiedyś działałem na torg.pl, ale dorosłem i uznałem, że za bardzo gimbaza. Teraz miałem mega zajęty długi weekend, więc tylko kątem oka obserwuję syf, który się dzieje na Wypoku i stwierdzam, że gimbaza mocno, cały portal zablokowany jakimś gównem o zbożu. Super protest, aż dziwne, że tyle lemingów to wykopywało. #zbozecontent I na #wroclawskiewykopparty jednak nie jadę, jakby to kogoś obchodziło, dobrej zabawy Wam życzę ;-)

Wracam do zakopywania tego zbożo-syfu, internet serious business XD
  • 26
@Luxik: A zakopywanie wszystkiego, co NIE jest zbożem to już totalna mentalna gimbaza, pozdrawiam tych jełopów, znajdźcie sobie lepsze zajęcie, bojownicy o lepszy internet XD

@PanKara: nie jadę, za dużo spraw się nakłada, nie mam kasy, mam licencjat, praktyki, od 3 tygodni nie miałem wolnego weekendu, muszę się uczyć do sesji i w ogóle.

@kicioch: nie no, bynajmniej nie uważam, że ci ludzie pojawią się na WWP, ja po
@dimer: @Luxusowa namów, poza tym licencjat muszę pisać, w ogóle od 3 tygodni nic nie robię, tylko ciągle mnie gdzieś ciągają, w ten weekend w ogóle też nie miałem czasu dla siebie, terminy mnie gonią, nie wiem ;;

Bardzo chcę jechać, ale jak pojadę, to ani ona ani ja nie będziemy mieli lekko na studiach, w ogóle meh, pogmatwana sytuacja strasznie.

@13czarnychkotow: niektórzy mentalnie to nadal są gimbusami, zresztą
@dimer: myślisz, że mi się podoba? ;_; z tyloma osobami miałem się zobaczyć, ech, a teraz jeszcze ostatnio mandat dostałem, na który nie mam kasy, nie mówiąc o jakichś 200 zł na Wrocek... : /
@dimer: @MasterSoundBlaster: no strasznie nam się wszystko spiętrzyło, u mnie ten tydzień miał być lajtowy, jedno koło, a dzisiaj zawitałam na uczelnię i przykra niespodzianka, a w tygodniu teraz czasu w ogóle nie będę miała, a jeszcze mi okres wypada na weekend i znowu będę ćpała nurofeny i no-spy garściami :c Nawet nie wiecie, jak nam smutno z tego powodu.