Wpis z mikrobloga

Hej!
Prawie 500 plusów za wpis o kocie, ciekawe co by było, gdybym pokazała kota + c---i. ( )
A tak na poważnie - widzę, że kicia się Wam spodobała, więc może faktycznie będę ją tu częściej pokazywać. Dostała roboczo imię Mela, choć mojej mamie się nie podoba i pewnie i tak nikt oprócz mnie nie będzie tak do niej mówił. :P (nie mylić z Melą Koteluk ani tym bardziej z Jasiem Melą ( ͡° ʖ̯ ͡°)).
W sumie co mi tam, @Zuler zaproponowała założenie taga, więc proszę - #melka. Chętnych zapraszam, coś tam się będzie pewnie na bieżąco pojawiać. Pewnie często. :D
Przy okazji wołam @skk1993, Melka była u weterynarza. Lekarze i ludzie w poczekalni oczywiście zachwyceni jej urodą. (ʘʘ) Nie ma mikroczipa, jej wiek został określony na około 7-8 miesięcy. Pani doktor właściwie jej nie zbadała, bo stwierdziła, żebyśmy się zdecydowali czy na pewno nie szukamy już jej właściciela i zostaje z nami. Zresztą i tak kazała przywieźć kupki do badania w kierunku pasożytów, dopiero wtedy dobierze odpowiednie odrobaczenie, zaszczepimy ją itd. Więc jeśli moja mama dalej będzie mi zabraniać wywieszenia kilku ogłoszeń w okolicy (za nic nie chce już kici oddać), to mała zostanie z nami i za parę dni czeka nas kolejna wizyta. :)
No i co, to chyba tyle. Pozdrawiamy!
#koty #pokazkota
Althea - Hej!
Prawie 500 plusów za wpis o kocie, ciekawe co by było, gdybym pokazała...

źródło: comment_zMt04UxpngYhH0KIfGO0IYnuWPYLj5sp.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@kizi: Dawałam na fb zdjęcia, dużo ludzi udostępniało więc dość daleko się wieści rozeszły, żadnych ogłoszeń w okolicy nie widziałam, że komuś zaginął kot, tak że chyba niespecjalnie ktoś go szuka... Szczególnie że podejrzewam, że została wyrzucona.
  • Odpowiedz
  • 0
@Althea: nie wiem czy to powszechne ale u mnie kiedyś w gimnazjum "mela" to było określenie używane przez patologicznych sebkow na splunietą ślinę. Dawno nie miałam kontaktów z takim środowiskiem, ale może sprawdź sobie w słowniku slangu. No mi się w każdym razie bardzo źle kojarzy.
  • Odpowiedz