Wpis z mikrobloga

Cześć!

Szukam do kupienia solidnego odtwarzacza mp3 pod większe słuchawki (AKG K 514 MKII), ze sporą pamięcią flash bądź na karty SD. Do tej pory korzystałem z iPoda piątej generacji (+rockbox) i byłem bardzo zadowolony, ale po tych dziesięciu latach dysk już trochę siada.. i niespecjalnie dobrze współgra z nowszymi słuchawkami, wspomniane AKG.

Co polecacie? Wpadł mi w oko Fiio x3 II, ale recenzje jakie znajduję wspominają o nieciekawej barwie sączącej się przez słuchawki. Waham się. Ale może istnieje coś jeszcze fajnego, może nawet tańszego. Dajcie znaka proszę. Jak nie to pójdę sprawdzić tego Fiio ze swoimi słuchawkami. Dzięki i przepraszam jeśli tagi niestosowne. Pozdrawiam!

Kokos - Cześć!

Szukam do kupienia solidnego odtwarzacza mp3 pod większe słuchawki ...

źródło: comment_KVacmbpL7xAIrBtMyptZhB1sHIxuf43y.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Ojezu: bushmaster jest duży w porównaniu do tych co wymieniłem co go dla mnie dyskwalifikuje jako przenośnego dac/amp. Mi tam nie przeszkadza wyciągnięcie jednej wtyczki, za to dac/amp jest duuuużo mniejszy od takiego cowona czy dx80, mogę do niego podłączyć dowolny transport, telefony i tak muszę odbierać, więc mi nie przeszkadza, że mi przerywa jak ktoś dzwoni, przynajmniej słyszę, że dzwoni. A i tak mogę dowolny telefon/tablet z andkiem ustawić na
  • Odpowiedz
SONY Walkman
@wte_i_wewte: dzięki, sprawdzę, ale mam dziwny wstręt, bo to właściwie przypomina telefon komórkowy.

iBasso DX90
@NaxZST: dzięki, obczaję. choć na pierwszy rzut oka wygląda na niedostępny..

xDuoo x3
@Ojezu @Sergeant_Matt_Baker: dzięki, również poczytam, wygląda bardzo fajnie.

upgrade iPoda
@TSoprano @konto_urojone @budus2: Pomysł godny pochwały, ale słuchawki brzmią na tym iPodzie słabo, więc wymagany byłby wzmiacniak, a nie chce robić kanapek.. Pierdzielenie się z iPodem, wzmacniakiem, power-bankiem..
  • Odpowiedz
@konto_urojone: Ja też muszę odbierać, więc mam telefon zawsze na wibracji. Ale wnerwia mnie jak mi przez słuchawki przerywa nagle i wali dzwonkiem po uszach. Tak to sobie szybko pause w kieszeni załączam albo i nie i zdejmuje jedną słuchawkę. Jakoś tak przyzwyczajony jestem że strasznie mnie to drażni, no i player lepiej sobie radzi z samym odtwarzaniem plików i zawsze każdy format przyjmie.
  • Odpowiedz
@Ojezu: spokojnie sobie radzą. Mam microstreamera i spokojnie pędzi DT770 PRO, a taki geekout 450 jest jeszcze mocniejszy, a jest i wersja geekout 1000 z 1W na wyjściu co i audeze pędzi.
Dzwonek mam wyciszony, żeby mi po uszach nie walił. Co do odtwarzania plików to nie za bardzo wiem o co chodzi, na androidach da się praktycznie każdy format odtworzyć. Wszystko kwestia odpowiedniego oprogramowania. A co do szybkości to zależy
  • Odpowiedz
@konto_urojone: Na z3 dsd trochę za wolno chodzą i czasem jak szybko przerzucam to zmuli. Zrobili świetną aplikacje do odtwarzania ale debile zapomnieli dodać odczytywania cue.
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Tam chyba moduł wzmacniacza z dac ma być o ile kojarzę. Nie kupił bym go za te kosmiczne pieniądze, wydawanie na telefon powyżej 2000 to idiotyzm.
Pierdół tylko do telefonu żeby słuchać muzyki też bym nie kupował.
  • Odpowiedz
@Sergeant_Matt_Baker: Czytałem, czekam z niecierpliwością na więcej informacji. Niestety podejrzewam, że moduł z lepszym DAC będzie w zestawie ze słuchawkami i w niebotycznej cenie. Ciekawym ruchem byłoby udostępnienie technologii firmom trzecim, tak, jak zrobiło fiio dla x7 (choć to chyba nie przyniosło na razie jakichś efektów w postaci modułów innych niż od fiio?). To może być dobry krok, ale większą nadzieję pokładam we w pełni modułowych telefonach.
  • Odpowiedz