Wpis z mikrobloga

Cześć!

Szukam do kupienia solidnego odtwarzacza mp3 pod większe słuchawki (AKG K 514 MKII), ze sporą pamięcią flash bądź na karty SD. Do tej pory korzystałem z iPoda piątej generacji (+rockbox) i byłem bardzo zadowolony, ale po tych dziesięciu latach dysk już trochę siada.. i niespecjalnie dobrze współgra z nowszymi słuchawkami, wspomniane AKG.

Co polecacie? Wpadł mi w oko Fiio x3 II, ale recenzje jakie znajduję wspominają o nieciekawej barwie sączącej się przez słuchawki. Waham się. Ale może istnieje coś jeszcze fajnego, może nawet tańszego. Dajcie znaka proszę. Jak nie to pójdę sprawdzić tego Fiio ze swoimi słuchawkami. Dzięki i przepraszam jeśli tagi niestosowne. Pozdrawiam!

Pobierz Kokos - Cześć!

Szukam do kupienia solidnego odtwarzacza mp3 pod większe słuchawki ...
źródło: comment_KVacmbpL7xAIrBtMyptZhB1sHIxuf43y.jpg
  • 78
@Ojezu: mają tę zaletę, że grają lepiej niż większość wymienionych tu odtwarzaczy i można zmieniać ich parametry dobierając wzmacniacz do słuchawek. P1 ma tę wadę, że jest #!$%@? drogi w stosunku do prezentowanych możliwości.
@konto_urojone: To że drogi to fakt ale z jednego pudła pędzi wszystko. Interfejs i szybkość wczytywania to mistrzostwo świata. Jest jedna wada, #!$%@? baterie tak że co dzień nie raz ładuje go.
@Ojezu: no ja też się zastanawiałem długo nad kupieniem lepszego grajka z androidem i doszedłem do wniosku, że to wszystko to jest gówno w porównaniu do zestawu telefon + hrt microstreamer/meridian explorer/dragonfly 1.2/geekout. baterię podżerają, to fakt, ale od tego mam powerbanka, a z telefonu/playera i tak nigdy nie słuchałem dłużej niż 3-4h non stop a na tyle to z duuuużym luzem mi bateria z telefonu starcza.
@konto_urojone: Mnie #!$%@?ło przerywanie mi telefonami przez kanapkę i w kółko odlaczanie kabli. #!$%@? można było dostać bo nawet jakbym miał mikrofon na kablu to całość przez wzmacniacz szła. Bushmaster od ibasso to mega fajny wzmak tak nawiasem.