Wpis z mikrobloga

Cześć!

Szukam do kupienia solidnego odtwarzacza mp3 pod większe słuchawki (AKG K 514 MKII), ze sporą pamięcią flash bądź na karty SD. Do tej pory korzystałem z iPoda piątej generacji (+rockbox) i byłem bardzo zadowolony, ale po tych dziesięciu latach dysk już trochę siada.. i niespecjalnie dobrze współgra z nowszymi słuchawkami, wspomniane AKG.

Co polecacie? Wpadł mi w oko Fiio x3 II, ale recenzje jakie znajduję wspominają o nieciekawej barwie sączącej się przez słuchawki. Waham się. Ale może istnieje coś jeszcze fajnego, może nawet tańszego. Dajcie znaka proszę. Jak nie to pójdę sprawdzić tego Fiio ze swoimi słuchawkami. Dzięki i przepraszam jeśli tagi niestosowne. Pozdrawiam!

Pobierz Kokos - Cześć!

Szukam do kupienia solidnego odtwarzacza mp3 pod większe słuchawki ...
źródło: comment_KVacmbpL7xAIrBtMyptZhB1sHIxuf43y.jpg
  • 78
Hej @Ojezu! Dotarł do mnie xDuoo X3. Na razie słucham przy jego pomocy muzyki na moich AKG ale już na pierwszy rzut ucha słyszę zniekształcone wysokie dźwięki, np talerze perkusyjne. Trochę mnie to dziwi i zastanawiam się na ile to może być wina słuchawek i jak się upewnić.. Przyznam, że nie miałem takich odczuć podczas używania AKG choćby przy kompie.. Mam jeszcze możliwość zwrotu, zastanawiam się nad tym..
@Ojezu: cześć. :-) te Takstar ML 750 MFi Headphones to chyba nigdy nie pojawią się w ofercie. :-) Wiesz może czy widać jakieś światło w tunelu, albo jest już jakaś godna alternatywa? dzięki. :-)
Hej @Ojezu! Chciałbym wrócić do tematu słuchawek i kupić jakieś istniejące w końcu, mogą być i droższe. :-) Odtwarzacz to nadal xDuoo X3, gatunki muzyki różne z naciskiem na rockmetal. Szukam odpowiednika ML 750, czyli niewielkie, mobilne, półotwarte, dobrze współpracujące z odtwarzaczem. Jeśli miałbyś jakieś sugestie również teraz to byłbym wdzięczny. :-) Dzięki! K
@Ojezu: Dzięki! Rzucę okiem, ale muszę przyznać, że wizualnie wyglądają dla mnie strasznie. Jeśli miałbyś jeszcze jakieś sugestie to na pewno docenię. :-)
@Kokos mój tata miał blisko, są mega wygodne to ci powiem, dźwięk za tą cenę nie do pobicia. Wady : gówniany kabel i niezbyt wygodne gąbki ( można dokupić w 3 pąkach)
@Ojezu po fotach wydaje mi się, że wersja BLK ma nieco solidniejszy kabel, ale na wszelki wypadek wziąłem wersję z dożywotnią gwarancją. Gąbki też wziąłem na zapas. Dzięki! Pozdrawiam tatę. :)