Wpis z mikrobloga

Jesli ktos mowi,ze to nie jest ostre, to wysle na swoj koszt butelke tego sosu z niemiec i jesli wypijecie to duszkiem i nagracie video to daje 500zl :D
  • Odpowiedz
@czachur: Ja jestem #!$%@? jeśli chodzi o ostrość, nie żaden chilihead, od dotknięcia ostrej papryki w proszu albo Tabasco (ostrożnie, Tabasco, bardzo ostre, tylko kropelkę! (c) samosia.pl) łzawią mi oczy, ale skalę Scoville'a zaczynają pisać na opakowaniach od mniej więcej czegoś, co ma chociaż z 50% Habanero w składzie, czyli dla normalnego śmiertelnika porównywalne z wizytą w toalecie i plumknięciem w lustro wody wypełnione niespłukanym domestosem, więc nie masz się co
  • Odpowiedz
  • 2
@caru: Witaj kolego:) ponieważ kolega dziorki który wygrał nie zgłasza się po nagrode, jesteś kolejną randomowo wylosowaną osobą i wygrywasz sos jalapeno w #rozdajo . Prosze podaj adres na który mam wysłać wygraną. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@caru: Witam wiesz co prosiłbym o przesłaniu adresu na czachur@vp.pl bo nie wiem jak odblokować te wiadomości na apce. Jutro postaram sie wysłać :))
  • Odpowiedz