Wpis z mikrobloga

Dla tych co jeszcze nie wiedzą: nie wiem czy we wszystkich miastach tak jest, ale miałem dostać zwrot podatku w wysokości ok. 550zł. C---a dostanę, przynajmniej na razie. Od znajomej, która pracuje w urzędzie skarbowym dowiedziałem się, że wszystkie zwroty podatku zostały wstrzymane na nie wiadomo ile. Dzięki programowi 500 plus. Czyli moje 500zł dostanie jakiś nierób z gówniakiem, ja mam się gonić. Wszyscy co już dostali zwrot - zazdraszczam, bo reszta nie wiadomo kiedy i czy w ogóle dostanie.

#program500plus #500plus #pis #polityka #gorzkiezale
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thePiter: Nie bredź.Przepisy to regulują i żadne wytyczne tego nie zmienią.Zwrot następuje w terminie 3 miesięcy od dnia złożenia zeznania rocznego w urzędzie skarbowym np.jeżeli podatnik złożył deklarację 1 lutego to powinien dostać zwrot podatku najpóźniej 1 maja.
  • Odpowiedz
@lucer: Słuchaj, ja wiem że przepisy regulują, co nie zmienia faktu że miałem mieć wypłacony zwrot podatku jutro, ale panie z urzędu skarbowego dostały odgórny przykaz, żeby póki co wstrzymać wszystkie wypłaty, co zostało uargumentowane programem 500 plus. Więc nie twierdzę, że tych pieniędzy nie dostaniemy, ale twierdzę że przez ten idiotyczny program dostaniemy je później. Nie reprezentuję żadnej opcji politycznej tutaj, tylko zaznaczam że nigdy się nie spotkałem z
  • Odpowiedz
@thePiter: Żeby nie brać winy za opóźnienia na kolegów urzędników to zmyśliła,że to przez niedobry Pis i ich ustawę.Gdyby to była prawda,to już dawno tvn24 grzałby temat opóźnień w rozliczaniu podatku z powodu ustawy PIS.
  • Odpowiedz