Wpis z mikrobloga

Wchodzę na PayPal - chcę wysłać pieniądze, wszystko ładnie pięknie - a tu siup! Nagła blokada konta - bo chcą upewnić się, że ja to ja - setny raz, co oczywiście pewnie potrwa do poniedziałku (dają se 24h). Na szczęście przy zablokowanym koncie mogę wysłać pieniądze. Niestety przy zablokowanym koncie nie mogę wysyłać pieniędzy.

Taki niedzielne zderzenie ze ścianą rzeczywistości: tak naprawdę pieniądze w naszych kieszeniach nie są pieniędzmi w naszych kieszeniach. Możesz ze swoimi pieniędzmi zrobić wszystko - ale nie wszystko. Możesz wysłać pieniądze - ale nie możesz ich wysłać.

Dziękuję Ci, #paypal

#heheszki #finanse #gorzkiezale
capsaicin - Wchodzę na PayPal - chcę wysłać pieniądze, wszystko ładnie pięknie - a tu...

źródło: comment_Xyq8kyHwdcvdGJ4vPkH88mZfOU2bombr.jpg

Pobierz
  • 11
@tupakaszakura: Eee... Poczekaj, bo chyba coś Ci w głowie się nie styka. Zarabiasz pieniądze, wpłacasz, gromadzi się jakaś suma... Paypal ma pierdyliard okazji do uruchomienia sprawdzenia tożsamości. Klikasz opcję "wypłać pieniądze" i (wtem) konto zablokowane, komunikat powyżej nie jest zmanipulowany.

Twoje "polaczkowanie" powyżej właśnie jedzie jakimś kompleksem i cebulą. Nie mogę być wkurzony, że ktoś mi przyblokował bez powodu pieniądze - bo wielki PayPal wie lepiej, co jest dobre dla mojego
@capsaicin: PayPal to nie jest takie dobre rozwiązanie, masa dziwnych regulacji i opłat.
Jest tak popularny, bo w USA i po części w europie zachodniej system bankowy wyglądaj jeszcze gorzej i drożej - to w Polsce jest inaczej.
Problemy z PP są znane i zasada jest prosta - nie chcesz się z nimi bujać, to nie korzystaj.