Wpis z mikrobloga

@Decha: no nie wiem, dla mnie co najmniej niefortunny jest cytat Elfika jako moderatora wykopu w tych wszystkich artykułach "wpis jednej z administratorek serwisu ... o treści: Faktycznie sperma musi mieć właściwości odmładzające ponieważ ostatnio coraz częściej słyszę pytanie: "a ty dziewczynko masz dowód osobisty?" pod tekstem "Pij spermę - będziesz dłużej żył"" ogólnie raczej odniosłem wrażenie że o negatywnym nacechowaniu wykopu, w końcu nikt nie robi "buntu" jak to określają,
@Decha: no faktycznie to jest śmieszne ale do czasu, później jak już się miarka przebierze nie jest już takie śmieszne, że elfik faktycznie nie znaczy że wykop, ale to że administratorka to już bardziej się kojarzy, wiadomo że tego portalu nie tworzy tylko administracja ale też sami użytkownicy to mimo wszystko daje pewien pogląd jakie osoby mogą zasiadać w moderatorni, nie ja decydowałem o tym że moda dostaje się na obecnym
@minusuj: " tym że moda dostaje się na obecnym koncie a nie takim z czystą historią a później trzeba jako administrator ponosić odpowiedzialność za swoje stare wypowiedzi kiedy było się młodszym i nie myślało się przyszłościowo". Tutaj masz sedno sprawy. Właśnie o to chodzi.