Wpis z mikrobloga

Od dawna mocno angażowałem się w politykę, śledziłem wszystko co się dzieje w Polsce i zagranicą..Jednak ostatnie wydarzenia odbierają mi smak życia... ciągły spór, kłótnie, przerzucanie się winą i odpowiedzialnością, czuje się tak zmęczony...szkoda, że mnie nie stać na to, bo jeszcze dzisiaj miałbym to wszystko w piździe kupiłbym bilet i #!$%@?ł z tej krainy smutku, permanentnej wojny symboli, przekonań i licytacji, że to moja racja jest najmojsza. Amen.

#smutek #4konserwy #oswiadczenie #truestory #pdk
Obserwatorzramienia_ONZ - Od dawna mocno angażowałem się w politykę, śledziłem wszyst...

źródło: comment_saxmr9oiVTPTUKsxORPIgJFVhSSUG12q.jpg

Pobierz
  • 23
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Moim zdaniem podobna sytuacja i analogiczny podział istnieje we wszystkich państwach demokratycznych. Spójrz na spór w USA na przykład. Jak ktoś się interesuje polityką, to musi być przygotowany na negatywne emocje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast prawdą jest, że w niektórych krajach (np. skandynawskich) istnieje kultura przestrzegania pewnych form, dzięki czemu temperatura sporu nigdy nie osiąga takich wartości jak u nas. Ja jednak wolę szczerze wrogich
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: to masz bardzo krótką pamięć, nie znasz dobrze historii najnowszej, uwierzyłeś w expose stonogi (będzie was pis..) i jeszcze raz: słabo pamiętasz jak PO/SLD perfidnie dymało ten naród.

PiS to nie jest dobra partia, ale jest jedyna która ma wystarczająco mocny elektorat, będąca jednocześnie zdolna wyleczyć Polskę. Bo najgorszą chorobą naszego państwa nie jest socjalizm. Najgorszą chorobą są #!$%@? i złodzieje, klany które żyją z układu magdalenkowego, WSI im służący
coraz bardziej mam wrażenie, że nie ma tu żadnej moralności, jest tylko rząd dusz


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: welcome to the real world ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale spokojnie, za 10 lat będziesz miał to w dupie bo to będzie cały czas to samo, tylko zmienią się etykietki, nawet większość twarzy będzie ta sama tylko nieco starsza.
@user48736353001: Twoim zdaniem było przeprowadzone rzetelne śledztwo? Rząd polski zachował się jak należy?
Ja was rozumiem, że do polityki trzeba nabrać dystansu i żyć swoim życiem, ale trzeba nie bać się wyciągać wniosków i nie pozwolić sobie, by Ci co zaklinają rzeczywistość zrobili z Ciebie biernego gryzonia.

Mamy to nieszczęście, że żyjemy w państwie o ustroju demokratycznym, a więc na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność za to, kto nami rządzi.
Odpowiedzialność za
@Ziolkowski: To powinno być oczywiste dla każdego rozsądnego człowieka, że podczas śledztwa zostało popełniono sporo błędów.
Niestety, "nowa" ekipa ze swojej strony rzetelności w żaden sposób nie gwarantuje. W mojej opinii jedynym rozwiązaniem byłoby powołanie międzynarodowego śledztwa - ale na tej zasadzie, że ani strona polska ani rosyjska nie robią nic więcej niż grzeczne odpowiadanie na pytania i pełna współpraca w przekazywaniu dokumentów i dowodów. Jednak wszyscy dobrze wiemy, że obecna
@user48736353001: nie widziałem zwiastuna filmu, mówienie o smoleńsku jako zamachu lub katastrofie jest na równi głupie.

Syf, zrobiło PO swoją grą, a większość działaczy PiS dało się wciągnąć w tą głupią gierkę. Gwóźdź do złego wizerunku pis wbiła gebelsowa telewizja.
Najwięcej złego jednak moim zdaniem robią ludzie tacy jak Ty, którzy kierują się uczuciami związanymi z wizerunkiem, zamiast trzymać się faktów. Fakt jest taki że PO dopuściło się zdrady stanu, zwalczając
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Najgorsza jest właśnie ta jałowość, nawet jeżeli wiesz co boli, to wiesz, że nie ma alternatywy, że każdy inny wybór mógłby być gorszy, może byłoby spokojniej, ale to jak kopanie sobie grobu, z kolei to co jest to rozpędzona karuzela #!$%@?, nie widać kiedy się zatrzyma (,)