Wpis z mikrobloga

#silownia
Przez ostatnie pół roku przytułem już 14kg. Pierwsze pół roku na siłce strzeliło, więc zamówiłem sobie monohydrant kreatyny i biorę 5g na dzień. Kreatyne biorę od 2 tygodnii, i przez te 2 tygodnie doszło mi 2kg, a jem taką samą ilość kcal (2600).
1. To przyspieszenie w nabieraniu masy jest spowodowane kreatyną, czy raczej myfitnesspal mnie robi w konia z kcal ostatnio?
2. 2kg w 2 tygodnie, to chyba zbyt szybkie nabieranie masy, co nie?
Stats (84,7kg/ 188, FBW 3xtydzień)
  • 6
  • Odpowiedz
@AsterXks: Waga w jednym dniu może się wahać nawet o 3kg. Nie nabrałeś 2kg mięśnia. Może wody więcej się zatrzymało. Może pijesz więcej wody czy zmieniłeś cokolwiek.
  • Odpowiedz
@AsterXks: spokojnie - kreatyna aż tak mocno i szybko nie działa - możliwe, że podbiłeś kalorie zbyt wysoko i świńska masa zaczęła iść - jest też inne wytłumaczenie, kreatyna podziałała na psychikę i trenujesz mocniej, dluzej , intensywniej - jesz więcej - stąd nagły przyrost wagi ( co już napisałem w 1 części wiadomości )
  • Odpowiedz
@easy_tf: Wiem, że nie nabrałem 2kg mieśnia (szkoda :<), ale też nie chcę się zalać jak świniak, więc troszkę się zdziwiłem jak się ważyłem, że nagle taki skok. No nic, zobaczę jak się to będzie zmieniać w najbliższych tygodniach.
Dzięki za odpowiedź.
@rudy_bigos: Diete mam dość powatarzalną, i prawie codziennie jem, to samo w różnych warinatach, ale możliwe, że to woda. Zobacze jak się będzie waga wahać do końca marca.
  • Odpowiedz