Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z Banicji. I może to zabrzmi głupio ale chciałem podziękować @m__b: za jedyny głos rozsądku. Chociaż komentarz tłumaczący cała sytuacje był idiotyczny " Ania jakis czas temu popelnila kilka komentarzy i dzialan, ktorych obecnie, bedac bardziej swiadoma internetu, by zapewne nie popelnila." - to ja popełniłem błędne działania klikając przycisk "wykop" bo byłem nieświadomy internetu i dostałem bana... a ona? ;/

Od Elfika się nie spodziewałem żadnego odzewu (i chyba #!$%@? jo żym jest nostrodomus bo nic nawet się nie odedzwała) jednakże jestem prawie pewny (w 99%) że za bany za wykopywanie odpowiada nie Elfik a Maciej. ;/

Obracanie w żart (Elfika nowy awatar) jest żenującym pomysłem wyjscia z wpadki. Najpierw @Elfik32: banujesz wszystkich jak popadnie a później sytuacja Cie przerasta i chyba chcesz obrócić ją w żart. Jeśli kobieta nie może sobie poradzić z PMS to trzeba jej znaleźć inna prace niż mod... np. scinanie trzcinki...

A teraz coś z weselszych nowin!!

DZISIAJ (20.05.2013r) Mija termin zakładu użytkownika @Tremade: a odzewu jak nie było tak nie ma....

wiecie co z nim zrobić?

#afera #aferazbozowa #gorzkiezale
  • 13
@keram244: nic już innego nie pozostało Elfikowi jak dotarła do tej granicy kiedy uświadomiła sobie że nie ma siły która zwalczy tę aferę więc jedyne co mogła to zmienić awatar żeby chociaż niektórzy odebrali to że ma dystans do całej sprawy, podobnie było ze zdjęciami, na początku była walka, a później jak sprawy przybrały obrót nie do zatrzymania niby to interwencje w tej materii spadły ale jak widać obecnie wystarczy mały
@TheMan: " za bany za wykopywanie" czyli te ze znaleziska a o banach od elfa chodzi o te poprzednie (stare komentarze i te nawet poprzednie rzeczy)

Bany za wykopywanie pochodziły od Macieja bo od razu zablokował wykopywanie (oznaczając jako duplikat i chwile później poszły szare konta) wtedy Elfik nie był online