Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie odnośnie Hitmana na PS4? Z tego co wyczytałem na razie można kupić tylko wersję cyfrową, pudełkowa wychodzi gdzieś za 6 miesięcy. Czy ta wersja cyfrowa jest jakoś okrojona, gdzieś przeczytałem, że kosztuje 69 zł. Nie ogarniam tego tematu, dlatego proszę o odpowiedź :)
#ps4 #hitman
  • 11
@lmh_: nie mogłem się doszukać informacni o co kaman. Teraz już wiem, można kupić wersję cyfrową w całości, albo w odcinkach. A wersja pudełkowa dopiero w 2017 r., ciekawe tylko czym się będzie różniła... Tego nie wie nikt.
Pozdro
ciekawe tylko czym się będzie różniła... Tego nie wie nikt


@czehuziom: Tym że teraz to dostaniesz tylko samouczek i pierwsza lokację w Paryżu. Reszta gry w kolejnych odcinkach wydawana co jakiś czas. Za rok kupisz sobie w pudełku od razu całość.
Nie sądziłem że kiedyś dojdzie do wydawania gier po kawałku. #!$%@? czasy nadchodzą.
gry na ps4 i tak sa juz bardzo drogie, 260-300pln o 100 wiecej niz na pc wiec i tak jestesmy w dupe #!$%@?:D mozna kupic calego hitmana cyfrowo obrazu za 280 i nie ma problemu:P wychodzi na to samo
@kett47: chyba też w częściach. Na steam jest częśc pierwsza za 13 euro. Za całość wołają 50euro ale i tak teraz dają tylko część pierwszą. W polskich sklepach (cdp, muve, gram) nie ma. Jest tylko na steam.