Wpis z mikrobloga

  • 1
@troflix: jestem inżynierem instalacji sanitarnych. robię obmiary, nadzoruje pracę, ogarniam dokumentację, ogarniam materialowke z dostawami, rysuje troche w CADZie. zarabiam 2k. realnie myślę, ze w granicach 2.5-3k byłoby fajnie. mam rok doświadczenia.
  • Odpowiedz
@Lissa: Szef jest w kropce, bo stracił dwóch doświadczonych pracowników na rzecz nowego w ciągu jednego miesiąca. Jednak nie polecam. Momentami czuję się oszukana, bo ja musiałam wychodzić przez 2 lata stawkę, którą świeżak dostał od razu.
  • Odpowiedz
  • 0
@oluchna: no tak, rozumiem. ale stawka nie zawsze jest najważniejsza, jesli jest jakas opcja, to poproszę jakieś info, bo naprawdę musze coś zmienic w zyciu na tle zawodowym.
  • Odpowiedz
@oluchna: >

Po ciężkim miesiącu na budowie poszłam do szefa z 3 pismami - żądaniem wypłaty nadgodzin, wnioskiem o podwyżkę i wypowiedzeniem. Byłam bez planu awaryjnego, ale zdesperowana. Nieziemską satysfakcję miałam jak pierwsze dwa poskutkowały. .


Widzę koleżanka z branży. Marzy mi się wypłata nadgodzin. Niestety mój oprawca załatwił ten temat ryczałtem za nadgodziny. Gdybym to przeliczył to może miałbym 5 zł/h za nadgodzinę (,) Jeszcze
  • Odpowiedz