Wpis z mikrobloga

@michak: Martwi mnie to, bo ostatnio czytałem, że te nowe Nexusy dostają już wersję deweloperską, a N5 na liście nie widziałem. Nie chcę zmieniać telefonu, ale nie chcę mieć starego systemu. Jak żyć, co flaszować? xD
Martwi mnie to, bo ostatnio czytałem, że te nowe Nexusy dostają już wersję deweloperską, a N5 na liście nie widziałem. Nie chcę zmieniać telefonu, ale nie chcę mieć starego systemu. Jak żyć, co flaszować? xD


@anonim1133: ja już pierdziele aktualizacje. Po przejechaniu się na Lolipopie, który sprawił, że telefon praktycznie był nieużywalny zostaję przy 6.0.1 Cataclysm. Wszystko działa, a i tak nic nowego nie dodadzą.
@anonim1133: nah, 5.0 to była porażka, zamulał telefon strasznie w stosunku do KK, na necie pełno hejtu jest/było. Zraziłem się mocno, ale na szczęście MM naprawił wszystko i śmiga jak burza teraz. Więc nie widzę sensu w aktualizacji tym bardziej, że już raczej nic rewolucyjnego nie dodadzą.

Trochę tylko ubolewam, że Cataclysm już nie jest rozwijany.
@michak: nawet jak nie dostanie oficjalnie, to wyjdzie masa customów. A biorąc pod uwagę, że w dniu premiery Twój telefon nie będzie miał już gwarancji lub zostaną mu już ostatnie miesiące, to upadnie ostatni bastion, przez który ludzie boją się wgrywać customy.