Wpis z mikrobloga

  • 92
@wujogm: no to niezbyt ciekawie;) Ja zawsze sprawdzam przed snem i po obudzeniu się, bo kiedyś zaspany myślałem, że budzik nie zadzwonił. Zerwałem się, bo przewidziało mi się, że już jest 4:50 bodajżde... Ubrałem się szybko, jakieś kromki zrobiłem i otwieram już drzwi... i słyszę:
- gdzie idziesz?
- no na autobus do pracy lece...
- o 2 w nocy?!
- co? - patrzę na telefon i serio, druga godzina... Dobrze,
  • Odpowiedz
  • 1
@kurdwa: raczej asekaualność się włącza, wiedząc, że ona ma dzieci;) Współczuje jej exmężczyźnie i się nie dziwie, że jest tyle lat sama;)
  • Odpowiedz
  • 398
@wujogm: Ja ostatnio położyłem się na popoludniową drzemkę. Obudziłem się patrzę na zegar już po 6. Zadzwoniłem do biura że zaspałem. "Darek Ty pracujesz na rano a jest 18". Dziękuję, dobranoc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wujogm: znam gościa, który pojechał kiedyś na targi branżowe. Wrócił z targów #!$%@? koło 17. Poszedł spać. Obudził się, jeszcze na fazie, patrzy: siódma! Szybko w garnitur wskoczył, taksówkę zamówił i do taksówkarza "na targi X, szybko!" Taksówkarz popatrzył jak na idiotę i kulturalnie wytłumaczył, że jest 19, nie 7.
  • Odpowiedz
do mnie kiedys szef zadzwonił i pyta sie, czy sie. grzecznie odpowiedziałam, ze tak i wlasnie mnie obudził. usłyszałam tylko " to prędziutko wstawaj i chodź do pracy bo czekamy" byłam spóźniona juz koło 40 minut :D
  • Odpowiedz
@wujogm: Ja pamiętam jak jeszcze za podbazy, wróciłam z lekcji ok. 15 i zasnęłam przy cartoon network ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obudziłam się o 17 i coś mi się porypało, wydało mi się, że w ogóle nie byłam tego dnia w szkole ( kij że byłam w ciuchach i plecak walnięty w kącie) i zadzwoniłam do mamełe z płaczem, że przespałam cały dzień XDD
  • Odpowiedz