Wpis z mikrobloga

@pshemson: ja mam taka torbe z lidla akurat, pewnie niedlugo beda znowu. Mieszcze w niej multitool, detke, 2 lyzki z latkami. Chyba pojemnosc to 0,7. Najlepiej zobacz gdzies sobie w sklepie i kup taka jaka ci bedzie potrzebna.
@Bialy_Mis: ja mam taką fajną z deca, małą całą z materiału (miękka, bez plastikowych mocowań itp.), mocowana na rzepy. Mieszcze tam toola, łyżki, dętki, paczkę chusteczek, skuwacz do łańcucha + mnóstwo pierdół jakies opaski kablowe, worki i inne takie i jest na styk - bez przesadnej ciasnoty. Kosztowało chyba 20zł? Nie spada, nic się nie dzieje. Poletzam.
@pshemson: Ja mam podsiodłową, ale do niej rzadko zaglądam i ma mieć tylko zestaw ratunkowy.

zwykła sztywna 0.4L z deca, świetnie się trzyma nawet w terenie, bo te na paski to latać zaczynają. Dętka, 2 naboje CO2 z podajnikiem, szmatka, łatki + klej, przejściówka presta > shrader, 2 łyżki, multitool ze skuwaczem, spinka. Małe i sztywne, a ratuje czasem mocno.
@pshemson: Takie zwykłe mocowanie na paski mi się nie podoba, ale w sumie na szosie po dziurach i tak się nie jeździ więc powinno być ok. Ja po terenie zasuwam ostro i trzęsie mocno. Nie wiem jak to moje 0.4L się ma do tych tutaj i jak z wymiarami dokładnie co się zmieści, więc w ciemno obiecać nie mogę.

Edit:
Mam taką https://www.decathlon.pl/sakiewka-02l-pod-siodeko-id_8036796.html
Tylko teraz zgłupiałem czy mam taką jak ta
@pshemson: chyba już nie sprzedają tego co ja kupiłem w zeszłym roku. Te są niby podobne, ale mój ma jeszcze z przodu gumeczke, która można sobie zaczepić o sztyce, od dodatkowe zabezpieczenie, jakby się jednak rzep postanowił poddać.