Wpis z mikrobloga

#psychiatria
#depresja chyba niestety też :/
Dostałem tabletki Setaloft 100mg, jakich skutków ubocznych mogę się spodziewać na początku i czy będą bardzo uciążliwe? pytałem lekarza, ale chciałbym też poznać opinie kogoś kto brał takie leki czy ogólnie coś z sertralina.
Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z takimi lekami to wole wiedzieć więcej :D, a forum gdzie ludzie prześcigają się kto bierze większe dawki leków i w podpisach dają długie listy aktualnie przyjmowanych specyfików jakoś do mnie nie przemawia ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo oni to chyba czerpią przyjemność ze stanu w jakim się znajdują
  • 8
@Solitary_Man: Zmiana wagi na plus czy minus? senność chyba najbardziej przewalona bo jak już śpie po 12 godzin to może mi doby braknąć xD
Widzę, że juz półtora roku temu to brałeś, jak już minęły pierwsze cięzkie tygodnie to czułeś potem poprawę?
@borntobetroll: jestem na 50mg/d od miesiąca. Skutki uboczne są najbardziej uciążliwe przez pierwsze 2 tygodnie, potem zaczyna się wlasciwe działanie leku. Na początku mozesz spodziewac się dość nachalnej stymulacji typu "zrobilbym cos ale nie wiem co", charakterystycznego i częstego ziewania, sennosci lub bezsennosci (kwestia osobnicza), drżenia rąk, obnizenia libido lub opoznienia wytrysku - tyle z najbardziej wyraźnych uboków. Oczywiscie u kazdego jest inaczej więc proszę nie sugeruj się tym. W mojej