Wpis z mikrobloga

witam.Polecacie jakąś matę na drewniane panele pod ciężary? Potrzebuję kilka fragmentów gdzie kłade ciężary lub już nie daje rady przytrzymać. Widziałem różne typy,ale opinie różne.Niektore się wgniataly,inne wogóle nie ochranialy.Proszę o pomoc (domowa silownia) #mikrokoksy #silownia
  • 36
@Masterczulki: grube to jest? mozna na to rzucic ciezar? nie ma odksztalcen? wyglada na bardzo cienkie
@pkrr: kurde a jakbym w przyszlosci chcial cala podloge tym pokryc to slabo to bedzie.Laweczka bedzie latac na takiej wycieraczce.Nierowna jest ;/
@szakal555: 2,5cm. Jak robię jakiś zarzut i często zrzucam to daję po dwie + bumpery na sztandze. Jak zrzucam 100kg to jest luz. Zawsze tego używam pod MC/wiosło itp. Od sierpnia chyba mam najstarsze i nie ma śladów zużycia. U mnie to leży na betonie w garażu. Ogólnie mam tego 10 ;)
@Masterczulki: ,,Maty dostosowane są do układania na podłożu twardym (beton, asfalt) lub utwardzonym (piasek, żwir).'' czyli odpada ;/ kurde po 2? Nie ma czegos co moglbym klasc po 1? Serio nie ma takich gumowych mat? Tyle razy bylem na silce to zawsze jakies widzialem
@szakal555:

Maty dostosowane są do układania na podłożu twardym (beton, asfalt) lub utwardzonym (piasek, żwir).'

U mnie leżą w kącie. Gdy potrzebuję to je wyciągam i rozkładam. Jak wytrzymują takie warunki to raczej w domu też wytrzymają ;)
Puzzle jakoś licho wyglądają prawdę mówiąc. Te co ja wklejałem to masz kawał prawilnej gumy a nie jakiś #!$%@? 1cm grubości ;)
@Masterczulki: Całe i zdrowe ale kupiłem w kolorze czerwonym a one podobno nie lubią paneli.
@szakal555: Nic się nie bój o panele. To, że producent napisał, że są dostosowane do układania na twardym podłożu oznacza mniej więcej tyle, że jak je będziesz używał na betonie to im się krzywda nie stanie. Warto je kupić, jak zrzuciłem 100 kg żeliwnego obciążenia z wysokości ponad metra to nawet nie kwikły. Za tą