Wpis z mikrobloga

@Three_Dee: przecież ta półka miała być ułatwieniem zeby ciągle nie schylać sie po żele i szampony do brodzika... a skoro mam karte clubcard to czemu nie mogę pomóc środowisku i oddac puszki na recykling a przy tym dostać punkty??...
  • Odpowiedz
@bemo: To przy Birmingham są jeszcze Anglicy? o.O

Zagroź że zmienisz lokum, on w przypływie złości powie co zrobi (np. "podam Cię do sądu"), albo się poprawi, albo nie. Jak nie, to zmieńcie szybciej lokum, niż tego 16 czerwca,
  • Odpowiedz
@bemo: takie gdybanie nie ma sensu. Jestem w Londynie już ponad rok i Ci dobrze radze. Wymieszkaj depozyt bo i tak pewnie coś wymyśli żeby Ci go nie oddać i zmień mieszkanie. Proste.
  • Odpowiedz
@brusyo: @borysses sorry, że was tak wykorzystuje, ale moglibyście mi podesłać jakiś link, który prawnie pozwala mi wymieszkać ten depozyt? @Nolimit a za co ma mnie podać do sądu... za umowę, na której napisał sobie, że jak zaakceptuje nowy dom to ok, mogę się wyprowadzić, a jak nie to nie?
  • Odpowiedz
@bemo: Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem co napisałem. Anglik w przypływie złości powie co planuje (jak mu się wyprowadzisz), a nie że to zrobi.
  • Odpowiedz
@Nolimit: no nie zrozumiałem. sorry. a szybciej lokum nie możemy za bardzo zmienić bo z nami chce wyprowadzić się kolega z pracy ktory mieszka też z nami w tymd omu teraz i obydwoje mamy pokoje opłacne do 16 czerwca. chcemy wynająć dom a wujek i kuzyn nie maja jeszzcze stałej pracy
  • Odpowiedz
@Nolimit: self employer wiec robię na własny rachunek. Nie patrz jak to wygląda prawnie bo się nie opłaca poprostu. Powiedz że nie masz pieniędzy i się spóźnisz z czynszem i po tygodniu się wyprowadź. Im szybciej się nauczysz że nie ma co się p-------ć tym wiecej funa dla ciebie. Jeśli jesteś nowy to pewnie to landlord czuje i chce was wykorzystać.
  • Odpowiedz
@brusyo:

Teraz rozumiem skąd te określenia innych nacji i pomysły na plucie w mordę. Bo jesteś biednym polaczkiem, robotnikiem który nie zna języka, nie posiada wykształcenia i jeszcze musi złym muzułmanom oddać prawie wszystkie pieniądze za kilka metrów kwadratowych.

Doskonale tłumaczy to wykopkowe nastroje, nienawiść. Bierze się z kompleksów, zazdrości i biedy. I jeszcze ta świadomość, że jesteś najniżej w drabinie.

Pomyśl o tym za każdym razem, gdy będziesz miał
  • Odpowiedz
@brusyo:

Rozumiem, przenośnia. Przy okazji tego co pisałeś wcześniej, ten patent na okradanie właścicieli mieszkań naprawdę interesujący. Dobrą tam Polakom reputację robisz.
  • Odpowiedz
@Three_Dee: okradanie? z postu wyżej wynika że to naszego rodaka chcą okraść. Takie wytykiwanie palcem na pseudopopsute rzeczy to norma. Tutaj 50, tutaj 50 i się uzbiera. A świeżo przybyły polak w to wierzy do czasu aż się nie nauczy. Ja na pensję nie narzekam ale wydawanie 100 funa gratis bo ktoś ma takie widzimisię to troche za dużo.
  • Odpowiedz