Wpis z mikrobloga

Multitool z #bangood ( KLIK )

Zamówiony 03.02, doszedł 09.03.

Jakość - wydaje się być w porządku, ostrza grube, naostrzone (zobaczymy jak długo...). Uchwyt do bitów mocowany na końcówkę z krzyżakiem, trzyma się na magnesie, dość lekko ale nie spada nic - ani bit z uchwytu, ani uchwyt z końcówki.

Jak za 7$ (kupon 5/10) to myślę że fajna rzecz, zwłaszcza do #motocykle gdzie planuję go przeznaczyć, żeby awaryjnie coś dokręcić/odkręcić/uciąć/itd.

A, uwaga - linijka jest w calach ( )

Ogólnie polecam :)
noriad - Multitool z #bangood ( KLIK )

Zamówiony 03.02, doszedł 09.03.

Jakość -...

źródło: comment_VlkOUsIgQMx8jAQspwd8t7MMJlSGbadZ.jpg

Pobierz
  • 10
@legion2012: wiadomo, nie zastąpi to normalnego śrubokręta/grzechotki. Ale awaryjnie myślę że nie rozpadnie się po paru użyciach. Z ciekawości - ile +- wtedy to kosztowało ?

@tosyu: mnie z kolei przekonał inny mirek, który się tutaj chwalił składanym nożem, ale mi to nie wystarczało, dlatego zamówiłem sobie coś takiego :)
@legion2012: Ten multitool z Biedry woziłem w schowku pod siedzeniem cały ubiegły sezon w etui - od wibracji V2 rozkręciły się spajające go śrubki i się rozleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noriad: jezu. chłopie, weź miej litość. Polecasz, bo? Dogiąłeś go do jakiegoś momentu w sensie nakręciłeś śrubę momentem X a toto ją odkręciło? Odkształca się pod siłą ręki czy nie? Polecasz, bo kolor fajny?

Za 30 pln są w Juli, kupiłem i dziad się nie ugina w ręku jakbym mocno nie cisnął. Ciężki grzmot, ale ile Nm robi przy odkręcaniu to sprawdzę jutro.

Gx
@Gixaar: Gix, powiem Ci tak - z jednej strony masz absolutną rację, napisałem słowo "polecam" sprzętowi, który sprawdzi się jedynie w "nie-krytycznych" sytuacjach, jak będziesz chciał tym odkręcić zapieczoną śrubę to może się uszkodzić itd. Ale z drugiej strony, zapewne w błąd wprowadził Cię fakt, że zapomniałem do tego postu, na sam początek dodać tagu # itemyzchin. Gdzie niejako z definicji są różnego rodzaju "rzeczy nie do użytku profesjonalnego", że tak