Wpis z mikrobloga

zaczeliscie wrzucac NFSy, wiec ja wrzuce cos co tez katowalem baaardzo dlugi czas, kilka lat...

mianowicie: RICHARD BURNS RALLY

gra ma sie dobrze nawet dzisiaj, po 12 latach od wydania.... ciagle wychodza mody do niej, rozgrywane sa mistrzostwa swiata, europy czy Polski...
Polacy sa jedna z poteg w tej grze...
jesli kogos najdzie ochota zeby pojezdzic i pobawic sie, zapraszam do wklepania w google 'erajdy' gdzie sa wszystkie podstawowe informacje do startu z grą...
tworcy zdecydowanie nie spodziewali sie ze gra az tak wypali i ze multiplayer online bedzie jej glowna zaleta...oczywiscie zaraz po fizyce

#pcmasterrace #rajdy #gry #richardburnsrally
kam15 - zaczeliscie wrzucac NFSy, wiec ja wrzuce cos co tez katowalem baaardzo dlugi ...

źródło: comment_U7Kpi2XAlP5yprUXGvmR7Cmdw6A4hl52.jpg

Pobierz
  • 17
gralem, imo sztuczny, co prawda nie tak jak WRC kazde kolejne czy inne posmiewiska, ale RBR z samego faktu ze jest juz tworzona glownie przez graczy zasluguje na uznanie...w ryska online na czeskich pluginach smigam od 2011, na poczatku bylo A5 w Pugu, pozniej delikatnie szczebel po szczeblu...jakies pol roku temu pojawily sie nowe fizyki, wg mnie bardzo mocno ulatwiajace gre...
@DFGT: mam, na czeskim jeździłem parę lat. Wg mnie o niebo lepiej. Sto razy łatwiejsze zarządzanie grą, wszystkie trasy naraz, wszystkie auta naraz. No i dużo więcej, co prawda nie wiem jak teraz (bo czeski też coś się rozwija) ale jak przenosiłem się ze... 3 lata temu to było z 50% więcej wszystkiego.

Np. cote d' abroz 2 w wersji szutrowej i jakieś RWD. Uwielbiam ( ͡° ͜ʖ ͡
@GotchaWRC u mnie niestety za slaby sprzet poki co na AC...na lapku generalnie srednio sie gra...ale za kilka miesiecy planuje zlozyc stacjonarke, wiec i jakiegos Logitecha pewnie sie do tego dorzuci :P

@Hubertosik pewnie nie raz sie 'widzielismy' w kolejnych rundach, jak sie bawilem w wirtualke Polska to byla calkiem przyjemna atmosfera, sporo osob jezdzilo, fajnie przemyslane...szkoda ze producent tego nie ciagnal zaden...a moze z drugiej strony dobrze ? 20 PLN i